Patogesnė ir kokybiškesnė paieška: „Google play“ atnaujina „Aps“ kategorijas
Interneto Gidas
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:25

„Google play“ yra viena populiariausių „Google“ paslaugų platformų, skirtų išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams bei planšetiniams kompiuteriams. Ši, skaitmeninės informacijos dalijimosi, paslauga tarnauja kaip oficiali apps‘ų, išmaniųjų programėlių parduotuvė, kurioje vartotojas gali įsigyti įvairiausių programų. „Google play“ pagalba savo telefone galite mėgautis socialinių tinklų, žiniasklaidos kanalų, muzikos, nuotraukų programėlėmis bei naujausiais žaidimais.

„Google play“ parduotuvė šiuo metu siūlo gausybę įvairiausių programėlių, žaidimų ir išmaniųjų įrankių, tačiau kartais, ieškant vieno ar kito dalyko iškyla neaiškumų. Dažnai paieška užtrunka ilgiau nei tikėtasi. Šiam netikslimui panaikinti „Google“ įvedė naują apps‘ų kategorizavimą. Nuo šiol kategorijos, kuriose pateikiami apps‘ai yra pakoreguotos. Kai kurios iš jų išskaidytos arba sukonkretintos. Šis naujas pakeitimas turėtų pagerinti ir pagreitinti vartotojų naršymą „Google play“ ir palengvinti paieškos rezultatų realizavimą.

Greitesnį ir patogesnį naršymą turėtų garantuoti supaprastinti kategorijų pavadinimai. „Google play“ platformą papildys 8 naujos kategorijos: „Menas ir dizainas“, „Auto ir transporto priemonės“, „Grožis“, „Pažintys“, „Renginiai“, „Maistas ir gėrimai“, „Namai ir apgyvendinimas“, „Auklėjimas“. Pakeitimai ir atnaujinimai padaryti atlikus tyrimą ir išanalizavus rinkos poreikius. Pasirodo, šios kategorijos yra labai populiarios, todėl jų įvedimas turėtų dar labiau padidinti „Google play“ naudojimą. Tam, kad sistema veiktų sklandžiau, o vartotojai taupytų naršymui ir paieškoms skirtą laiką, „Google“ pervadino ir keletą senų kategorijų kaip „Transportavimas“ ir „Žiniasklaida ir vaizdo įrašai“ į „Žemėlapiai ir navigacija“ ir „Redakcijos ir video leistuvai“. Anot, „Google“, toks aps‘ų parduotuvės kategorijų praplėtimas ir išskaidymas tik pagerins visos „Google play“ kokybę. Tai taip pat pasitarnaus ir paslaugų teikėjams, nes jų paslaugas „Google play“ vartotojai suras žymiai greičiau ir paprasčiau. Pagyvensim — pamatysim.Visi atnaujinimai vartotojus turėtų pasiekti jau po 60 dienų.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed