„Tele2“ klientai sąskaitas apmokės dar paprasčiau
Interneto Gidas
Antradienis, 16 Spalis 2012 11:47

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2” klientai, už paslaugas atsiskaitantys per „Vienos sąskaitos“ sistemą, nuo šiol galės tai padaryti dar patogiau. Jiems nereikės kiekvieną mėnesį duomenų į sistemą įvedinėti patiems, nes suma už suteiktas paslaugas čia bus perkelta automatiškai. Tai leis ryšio sąskaitas apmokėti patogiau ir greičiau. „Tele2“ tokį žingsnį žengė pirmasis iš mobiliojo ryšio operatorių.

 

„Stengiamės, kad naudotis „Tele2“ paslaugomis žmonėms būtų paprasta ir pigu. Tai apima ir mokėjimą už paslaugas. Jei klientai pasirinks mokėti per „Vieną sąskaitą“, jų mokėjimo sumą į sistemą kiekvieną mėnesį perkelsime patys ir taip padėsime sutaupyti kliento laiko“, – sakė Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas.

 

Periodinių atsiskaitymų sistemą „Viena sąskaita“ valdančios bendrovės valdybos nario Dariaus Kriuko teigimu, mokėjimų sistemos vartotojai taupo ne tik pinigus, bet ir laiką. Sujungę daugelį komunalinių, ryšio, draudimo ir kitų paslaugų tiekėjų sąskaitų, jie gali viską apmokėti vienu pavedimu.

 

„Siekiame kuo labiau išplėtoti šią vieningą atsiskaitymų sistemą. Kiekvieną dieną ją tobuliname, ieškome naujų partnerių, kurie nori savo klientams pasiūlyti patogesnį atsiskaitymo būdą. Pavyzdžiui, per pastaruosius keturis mėnesius naujų partnerių sąrašus papildė 13 bendrovių, keliasdešimt namų bendrijų, neseniai pristatėme specialią aplikaciją išmaniesiems „Apple“ telefonams, su kuria galima patogiai deklaruoti vandens, dujų ir elektros skaitiklių duomenis“, – sako D. Kriukas.

 

Šiuo metu „Viena sąskaita“ visoje Lietuvoje naudojasi daugiau nei 54 000 namų ūkių. Mokėjimų sistema vienija daugiau kaip 200 įvairias paslaugas teikiančių šalies bendrovių – klientai vienu pavedimu moka už komunalines, ryšio, draudimo ir kitas paslaugas bei vaikų darželius, būrelius ir t. t. Gyventojams nereikia daryti kelių atsiskaitymų ir už juos atskirai mokėti, nes sistema automatiškai paskirsto įmokas atitinkamoms paslaugų įmonėms.

 

Per pirmąjį šių metų pusmetį įmonės apyvarta buvo 30 % didesnė nei pernai tuo pačiu metu ir sudarė 696 tūkst. Lt.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed