LG HLX55W – stilingas namų kinas (video)
IT gaminių apžvalgos
Šeštadienis, 26 kovas 2011 18:57
Ar gali namų kinas būti ne tik funkcionalus, bet ir stilingas?

Žiūrint į šią nuotrauką, galima drąsiai pasakyti, taip, gali. Prieš jus – LG HLX55W namų kino sistema. Daug kam įdomu, o kur likusios kolonėlės? O jos ir nereikalingos, kadangi šis namų kinas yra 4.1 sistema, kurios priekinės ir centrinė kolonėlės yra sujungtos į vieną bendrą. Aktyvioji žemų dažnių kolonėlė (su įmontuotu stiprintuvu) turi tik vieną laidą, skirtą maitinimui, o pats garsas perduodamas bevieliu būdu. Tai leidžia išvengti laidų raizgalynės. Namų kino plastikas, jau įprastu visiems tapęs, juodas ir blizgus. Žinoma, jis turi trūkumą, dažnai ant jo lieka piršto antspaudų, kuriuos sunku pašalinti. Pats namų kino valdymas – sensorinis. Būtinai reikia paminėti, kad visi meniu punktai yra logiškai suskirstyti ir nesudėtingai įvardinti. Nereikalinga jokia sudėtinga konfigūracija, nereikia nustatinėti atstumų tarp kolonėlių ir nereikia rinktis grojimo režimo iš 20 variantų. Technikos mėgėjus tikriausiai tai liūdina - jiems patinka parametrų gausa.

Mažai nustatymo parametrų. Tai kurgi jo funkcionalumas?
  
Tai ir yra šio įrenginio pagrindinis privalumas. Daugybė dalykų iš anksto sukonfigūruota, todėl paprastas vartotojas neturi nusipirkęs šį įrenginį prie jo praleisti visą savaitgalį tam, kad išmoktų naudotis jo funkcijomis. Na, o funkcijų sąrašas kaip tokiam įrenginiui tikrai įspūdingas. Jis gali atkurti CD, DVD, Blu – ray, 3D Blu – ray diskus. Deja,  reikia priminti, kad norint mėgautis 3D filmais, reikalingas specialus 3D  televizorius arba monitorius. Šis namų kinas puikiai susidoroja su DVD-Video, CD-DA, MPEG2, MPEG4, AVCHD, DivX HD, MKV, JPEG, MP3, WMA, DTS-CD formatais, todėl galėsite prisijungti savo išorinį kietąjį diską (taip, šis namų kinas turi USB jungtį, kuri palaiko kietuosius diskus ir atminties raktus) ir mėgautis savo filmų kolekcija. Tačiau daug geriau būtų jei būtų įmanoma atkurti savo filmus ar muziką tiesiog iš kompiuterio, ar prie jo prijungto išorinio disko. Su šiuo namų kinu tai įmanoma. Kadangi namų kine yra integruotas bevielio tinklo adapteris, bevieliu būdu galima prisijungti prie jūsų kompiuterio ir atkurti jam esančius filmus, muziką ar fotografijas. Be to, įdiegta Netcast sistema leidžia žiūrėti filmukus iš Youtube tiesiogiai, naršyti Picasa nuotraukų albumus internete, bei sužinoti orų prognozę. IPod savininkai taip pat nebuvo pamiršti, jų mp3 grotuvams  yra įdiegta jungtis.

Gražiai atrodo, turi visas būtinas funkcijas namų kinui, o kaip groja?

Grojimo parametrai gali būti keičiami pasirinkus vieną iš šių garso atkūrimo režimų: Natural EQ, ByPass, Bass Blast, Clear Voice, VSM Plus, Game EQ, MP3 Up-Scaling (Music Retouch), Night Mode, Loudness. Dažniausiai pakanka Natural pasirinkimo, garsas nėra ypatingai keičiamas, beveik pasiekiamas visų dažnių balansas. Tikro balanso nepavyks išgauti, šiek tiek trūksta žemų dažnių. Kitas, ganėtinai naudingas, garso atkūrimo režimas yra  MP3 Up-Scaling (Music Retouch). Jis keičia garso atkūrimo parametrus taip, kad maksimaliai kompensuotų vidutinės kokybės MP3 muzikinių trūkumus. Tai ypač aktualu šiais laikais, kai dauguma vartotojų nebekaupia kokybiškų CD įrašų (jeigu CD kompaktas įrašytas naudojant žemos ar vidutinės kokybės MP3 rinkmenas, jis taip pat nėra kokybiškas). Kadangi tai kompaktinė 4.1 namų kino sistema, tikėtis puikaus erdvinio garso nereikėtų. Erdvinio garso įspūdis tikrai sudaromas, tačiau jei garso takelyje strėlės zvimbimas turi būti dešinėje iš galo į priekį, to niekada nenustatysite. Taip yra todėl, kad garsas yra tiesiog emuliuojamas iš vienos pagrindinės kolonėlės panaudojant garso vėlinimą. Tačiau bendras garso įvertinimas, kaip tokiai kompaktiškai sistemai, tikrai nėra blogas.

Vaizdo atkūrimo kokybė

Vaizdo kokybė nenuvylė. Keliuose 3D filmuose buvo galima pamatyti ne vietoje atsiradusius kontūrus. Tačiau pats vaizdas buvo ryškus ir be jokių vėlavimų.  Žinoma, tai daugiau priklauso nuo naudojamo televizoriaus.

Išvados

LG HLX55W – gražus, kompaktiškas ir stilingas namų kinas. Tačiau tikrai ne melomanui, ar kino mėgėjui. Šis produktas labiau orientuotas į žmones, kurie tiesiog klauso muzikos ar žiūri filmą ir nereikalauja per daug kokybės. Nereikalauja, nes jiems svarbesni kiti dalykai, nei kiurksojimas prie namų kino ir jo konfigūravimas. Jeigu jūs, grįžtate po sunkios darbo dienos ir tiesiog norite keliais sensorinių mygtukų prilietimais pasiklausyti muzikos ar pažiūrėti filmą ir apie nieką negalvoti – šis namų kinas jums.
 

 
Parengė: redakcija
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed