MWC 2014 – ką įdomaus išvydome?
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 27 Vasaris 2014 10:34

Mobile World Congress (arba tiesiog MWC) – bene didžiausias renginys (tuo pačiu ir džiaugsmas) mobiliųjų technologijų mylėtojams. MWC 2014 kaip ir visuomet – pasižymėjo milžiniška naujų išmaniųjų telefonų, inovacijų bei įdomių technologijų gausa. Nors MWC dar nesibaigė, bet pagrindiniai įrenginiai jau pristatyti. Taigi, ką įdomaus išvydome per pirmąsias dvi MWC 2014 dienas?

 

„Samsung UNPACKED 2014“

2014 metai, vasario 24 diena, 21:00 Lietuvos laiku. Visų išmaniųjų telefonų fanų akys krypo į „Samsung“ salę. Ten buvo pristatytas vienas laukiamiausių telefonų – „Samsung Galaxy S5“, išmanusis laikrodis „Samsung Gear 2“ bei išmanioji apyrankė – „Samsung Fit“.

 

„Samsung Galaxy S5“

Šis telefonas buvo MWC lankytojų dėmesio centre. Ar jis vertas to dėmesio? Galima ginčytis – iš dalies liūdna, jog „Samsung“ nepadarė kažkokių didelių dizainų pokyčiu jau nuo „Samsung Galaxy S3“, o ir pats įrenginys pastebimai padidėjo. Bet pamatėme ir visai įdomių naujovių – daugiausiai šurmulio auditorijoje sukėlė naujoji 16 megapikselių kamera su neįtikėtinai greitu autofokusu bei galimybe filmuoti 4K raiška ir naujasis ultra energijos taupymo režimas. Žinoma, būtų gėda nepaminėti ir smarkiai atnaujintos „TouchWiz“ vartotojo sąsajos – pagaliau „Samsung“ pradėjo telktis ties valdymo paprastumu.

 

Telefono charakteristikos trumpai:

 

* 5.1 colio Full HD raiškos „Super AMOLED“ ekranas.
* Keturių branduolių, 2.5 GHz „Qualcomm Snapdragon 801 8974-AC“ procesorius.
* „Adreno 330“ GPU.
* 16 GB vidinės ir 2 GB operatyviosios atminties.
* Vieta Micro SD kortelei.
* Minėta 16 megapikselių kamera.
* 2800 mAh baterija.

 

 

„Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“

2014 metai – išmaniųjų laikrodžių metai. Šiemet savo laikrodį planuoja pristatyti ir „Apple“, ir „HTC“, ir kitos kompanijos. „Samsung“ tai padarė „MWC 2014“ metu – buvo pristatyti du išmanieji laikrodžiai – „Gear 2“ ir „Gear 2 Neo“. Tiesą sakant, tai beveik vienodi laikrodžiai, pagrindinis skirtumas – išvaizda.

 

„Gear“ turi 1.63 colių „Super AMOLED“ ekraną su 320 x 320 raiška, 1 GHz dviejų branduolių procesorių ir 2 megapikselių kamerą su HD filmavimo galimybe.

 

Taip pat yra ir pulso matuoklis, pedometras ir miego stebėjimo režimas. Abiejų laikrodžių viduje yra ne „Android“, bet „Tizen“ operacinė sistema, bet tai nieko nekeičia – tiek „Gear 2“, tiek „Gear 2 Neo“ bus suderinami su dauguma „Samsung Galaxy“ telefonų.

 

„Gear 2 Fit“ turi tas pačias charakteristikas ir funkcijas (išskyrus tai, kad su „Gear 2 Fit“ galėsite skaityti SMS ir atsiliepti į skambučius), tačiau kiek mažesnį ekraną ir kitokį korpusą.

 

Aut: Erik Murin, Fortakas.lt

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed