Samsung Galaxy S2 – galingas išmanusis telefonas
IT gaminių apžvalgos
Antradienis, 26 Balandis 2011 19:56
Dar visai neseniai rašėme apie LG OptimusPad planšetinį kompiuteriuką, stebėjomės koks jis greitas. Na, o dabar apžvelgsime beveik tuos pačius komponentus turintį išmanųjį telefoną! Taip, atrodo keista, kaip visa tai gali tilpti į kelis kart mažesnį įrenginį. Taigi, pažvelkime į Samsung Galaxy S2 atidžiau.

Išvaizda

Samsung Galaxy S2 išoriškai labai panašus į iPhone 4, tačiau yra šiek tiek plonesnis. Įrenginys turi tik vieną klavišą, bei du sensorinius klavišus, skirtus meniu navigacijai. Įrenginio gale įmontuota 8 megapikselių kamera su blykste, beje kameros kokybė tikrai tinkama mėgėjiškoms nuotraukoms. Be to, su šia kamera galima filmuoti HD kokybės (1080p) filmukus. Taip pat įrenginio priekyje rasime vieną kamerą, skirtą video pokalbiams.


Programinė įranga, valdanti šį įrenginį

Tai Android 2.3 GingerBread. Kaip ir įprasta, įrenginyje galima vienu metu turėti iki 7 darbastalių. Tokiu būdu labai patogu išsidėlioti darbus pagal temas (įrenginys tikrai su tuo susidoros, nes turi 1 GB operatyviosios atminties). Daugumą programų nebūtinai laikyti įjungus jas, galima tiesiog įjungti jų skydelius (angl. widget) ir patogiai juos išdėstyti pagrindiniame darbastalyje. Tokiu būdu matysite svarbiausią informaciją, o papildoma neužims darbastalio vietos. Samsung nutarė tris aktualiausias šių laikų sritis (socialiniai tinklai, muzika, žaidimai) apjungti trimis programomis: Socialhub, Musichub ir Gameshub. Socialinių tinklų programėlė leidžia lengvai bendrauti su savo draugais, dalintis nuotraukomis ar video medžiaga. Tuo tarpu žaidimų ir muzikos programėlės leidžia pirkti muziką ir žaidimus (yra ir nemokamų, bandomųjų versijų). Verta paminėti galimybę rašyti trumpąsias žinutes balsu, aišku tik anglų kalba. Žinoma, svarbiausia yra tai, kad ši naujausia Android versija veikia stabiliai ir greitai.


Privalumai ir trūkumai

Samsung Galaxy S2 neturi jokių didelių trūkumų. Išskyrus programinę įrangą. Pats įrenginys yra fantastiškai greitas ir galima drąsiai teigti, kad Android 2.3 dar neleidžia „išsunkti“ viso įrenginio techninio potencialo. Žinoma, tai tik laiko klausimas, IT rinkoje programinė įranga dažnai „atsilieka“ nuo techninės įrangos pajėgumų. Samsung Galaxy S2 16GB versijos kaina Didžiojoje Britanijoje yra apie 2000 Lt, o iPhone 4 16GB  – apie 2320 Lt. Žinoma, kaina Lietuvos rinkoje bus didesnė. Samsung telefonas yra visais parametrais pranašesnis už iPhone 4, tačiau iPhone 5 turėtų pasirodyti jau šių metų rudenį.


Parengė: redakcija
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed