Samsung wave 3
Gamintojas: Samsung
Modelio pavadinimas: Wave 3
Programinė įranga: Bada 2.0
Išleidimo data: 2011 spalis
Kaina: nuo 869 Lt.
Autoriaus vertinimas:

Vartotojų
vertinimai:
Samsung Wave 3 – ar tai išskirtinis telefonas?
( 18 Balsai )

Ažvalga


Šis Samsung gaminys maloniai nustebino. Gaila, kad tik šis įspūdis buvo sudarytas tik dėka telefono dizaino. Tačiau apie visus trūkumus ir privalumus skaitykite toliau.

Išvaizda

Galima drąsiai teigti, kad tai solidumą ir minimalizmą mėgstančių žmonių išmanusis telefonas. Galinė dalis pagaminta iš aliuminio, beje, ji nenusiima, o tiesiog bėgeliais išvažiuoja į viršų, tam, kad būtų galima įdėti Sim arba microSD kortelę. Mygtukai šonuose: garso reguliavimui ir įjungimui, vienas klavišas įmontuotas priekinėje telefono dalyje (atlieka „namų“ klavišo funkcija) ir du sensoriniai klavišai įtaisyti jam iš šonų. Apačioje įmontuoti du lizdai: ausinių ir krovimo.

Techniniai parametrai

Netradicinis Samsung pasirinkimas: vieno branduolio 1.4 Ghz taktinio dažnio Scorpion procesorius. 512 MB ram atminties, 3 GB vidinė atmintis lengvai plečiama microSD kortele iki 32 GB. Be abejo smagiausia šio telefono techninė dalis: 4.0 colio 480 x 800 Super AMOLED ekranas. Apžvalgos kampai stulbinantys, tik naudojantis telefonu saulės šviesoje, trūksta apšvietimo intensyvumo. Wave 3 įmontuotos kameros kokybė yra gera tik prie gero apšvietimo. Esant blankesniam apšvietimui nuotraukų kokybė prastėja ir šiek tiek jaučiamas spalvų iškraipymas (pateikti pavyzdžiai). Telefono priekinėje dalyje įmontuota 0.3 megapikselio kamera, kurios kokybės vaizdo pokalbiams tikrai tinka. Telefono testavimo metu vienos baterijos įkrovimo pakako 3 dienoms, kalbant maždaug po 15 min per dieną.

Programinė įranga

Tai yra nemaloniausia apžvalgo dalis šiam telefonui. Bada operacinė sistema tikrai nėra bloga, jokių strigimų nebuvo pastebėta. Tačiau nebuvo pastebėta ir žymiu skirtumų nuo Android operacinės sistemos. O tai reiškia, kad Samsung sukūrė operacinė sistemą, kuri yra... Android kopija su minimaliais kosmetiniais pakeitimais. Negana to, programas galima atsiųsti tik iš Samsung programėlių parduotuvėlės, kur Top 75 populiariausių programėlių – mokamos. Programėlių, palyginus su Android yra labai mažai, todėl kyla natūralus klausimas ar Samsung Wave 3 gali būti konkurencingas prieš Android os naudojančius telefonus? Reikia paminėti, kad Bada os neturi pilnaverčio flash palaikymo, todėl kai kuriuos tinklapius atvaizdavo ne su visais flash turinio elementais.

Išvados

Wave 3 – gražus, kokybiškai pagamintas, pakankamai greitas telefonas. Tačiau Bada operacinė sistema smarkiai riboja šio telefono funkcionalumą (trūksta programinės įrangos). Jei tik Samsung būtų nusprendusi ir šį telefoną išleisti su Android operacine sistema, jis būtų tikrai puikus išmanusis telefonas vidutinių poreikių vartotojui. Tačiau šiandien mokėti už telefoną 900 Lt, kuris gali pasiūlyti Android market nemokamų programėlių kopijas už tik už pinigus, būtų tiesiog neracionalu.

Galerija

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed