„Samsung“ pristato naujos kartos nešiojamuosius kompiuterius 300V
IT gaminių apžvalgos
Pirmadienis, 04 Liepa 2011 15:20
Kompanija „Samsung Electronics“ pristatė 300V serijos nešiojamuosius kompiuterius su ypač plonais ekranais. Naujieji kompiuteriai yra 55-60% plonesni nei ankstesnieji (RV ir RC serijų) modeliai, jų svoris mažesnis, o ekranų įstrižainės išliko tokio pat dydžio.

„300 V serija skiriama studentams ir jaunajai kartai. Vartotojai šiuo metu pageidauja nešiojamojo kompiuterio, kuris tiksliai atlieka kiekvieną funkciją ir puikiai atrodo, – pažymėjo Kyho Uhmas, „Samsung Electronics“ IT sumanymų padalinio vyresnysis viceprezidentas. – Elegantiškas plonas korpusas, ryškiai atkuriamos spalvos ir sparčiai atliekamos funkcijos – visa tai turi naujieji kompiuteriai, skirti dinamišką gyvenimo būdą mėgstantiems vartotojams.“

Didesnės galios kompiuteriams suteikia įrengtas naujausias antros kartos „Intel Core i7/i5/i3“ („Quad Core/i5/i3“) procesorius ir „Windows 7 Professional“ programinė įranga. Dėl naujos kartos vaizdo plokštės „NVIDIA GeForce“ kompiuteriai ryškiau ir tiksliau atkuria vaizdą, todėl žaisdami  kompiuterinius žaidimus, stebėdami didelės raiškos filmus, peržiūrėdami nuotraukas vartotojai mato tikroviškesnį vaizdą.

„Samsung“ technologija „Fast Start“ užtikrina, kad kompiuteriu pradėti dirbti galima žymiai greičiau (po kelių sekundžių nuo įjungimo). Dėl pritaikytos specialios technologijos iš budėjimo režimo įrenginys pabunda greičiau.

Kompiuterius galima rinktis su skirtingos talpos baterija. Su 4400 mAh baterija kompiuteris be papildomo elektros tiekimo gali veikti iki 7 val., o su 5200 mAh – iki 9 val. Be to, pritaikyta „Samsung“ baterijos krovimo technologija „Power Plus“ leidžia baterijai išlaikyti 80℅ pirminės galios atliekant iki 1000 pakartotinų krovimų. Tai yra tris kartus daugiau nei įprastų baterijų galimybės, kurios tokią pat galią išlaiko apie 300 pakartotinų įkrovimų. Dėl šio priežasties 300V kompiuteriai yra ekonomiškesni ir draugiškesni aplinkai.

Tvirtas kompiuterio korpusas „Durcase“ padengtas specialiu įbrėžimams atspariu paviršiumi, saugančiu kompiuterį nuo įbrėžimų ar pažeidimų smūgių ir sutrenkimų metu. Siekiant įvertinti patvarumą, kiekvienas 300V serijos kompiuterių „Salos“ tipo klaviatūros mygtukas buvo testuojamas atliekant 10 milijonų paspaudimų (atitinka 6 metus naudojimo).

Kompiuterio korpuso spalvą galima pasirinkti iš siūlomų oranžinės, rožinės, mėlynos, juodos, tamsaus ar šviesaus sidabro. Skirtingiems vartotojų poreikiams pritaikyta ir dar viena galimybė. Vartotojai kompiuterius gali rinktis su blizgiu arba su atspindžius sugeriančiu ekranu. Blizgus ekranas yra puikiai pritaikytas žaidimams ir filmams stebėti (lemia aiškesnį, ryškesnį vaizdą). Atspindžius sugeriančiame ekrane žymiai geriau įžiūrimi tekstai net esant tiesioginiam saulės apšvietimui, todėl dirbant prie kompiuterio mažiau vargsta akys.
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed