IT gaminių apžvalgos
MWC 2014 – ką įdomaus išvydome?
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 27 Vasaris 2014 10:34

Mobile World Congress (arba tiesiog MWC) – bene didžiausias renginys (tuo pačiu ir džiaugsmas) mobiliųjų technologijų mylėtojams. MWC 2014 kaip ir visuomet – pasižymėjo milžiniška naujų išmaniųjų telefonų, inovacijų bei įdomių technologijų gausa. Nors MWC dar nesibaigė, bet pagrindiniai įrenginiai jau pristatyti. Taigi, ką įdomaus išvydome per pirmąsias dvi MWC 2014 dienas?

 
„Huawei“ pristatė „Ascend W2“ išmanųjį telefoną su „Windows Phone 8“
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 07 Lapkritis 2013 11:51

Pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ šią savaitę pristatė išmanųjį telefoną su „Windows Phone 8“ operacine sistema – „Huawei Ascend W2“. Naujasis telefonas bus siūlomas su įvairiaspalviais – mėlynais, geltonais, raudonais ir juodais – dėklais. „Huawei Ascend W2“ telefone įdiegtas dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon™“ 1,4 GHz procesorius.

 

 
„Omnitel“ pradeda prekiauti „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C"
IT gaminių apžvalgos
Penktadienis, 25 Spalis 2013 10:55

Šiandien „Omnitel“ pradeda prekiauti „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“. Su naujaisiais „iPhone“ „Omnitel“ savo klientams siūlo keletą jų poreikius atitinkančių mokėjimo planų, išsamią informaciją apie kuriuos, taip pat kitą informaciją apie naujuosius „iPhone 5S“ ir „iPhone 5C“, galite rasti internete, adresu www.omnitel.lt/iphone.

 
„Happy Barometer“ programėlė nuskaito nuotaiką nuo žmogaus veido jį nufotografavus
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2013 09:18

Šią savaitę pasirodė projekto „Happy Barometer“ programėlė iOS platformos mobiliems įrenginiams. Ją kuriant buvo panaudotas Lietuvoje įkurtos kompanijos „SkyBiometry” sukurtas žmogaus emocijų atpažinimo algoritmas, leidžiantis automatiškai nustatyti ir įvertinti asmens emocinę būklę. „Android“ platformos versija pasirodys artimiausiu metu.

 
Dalis Nacionalinės mokėjimo agentūros informacinių sistemų veiks „debesyje“
IT gaminių apžvalgos
Ketvirtadienis, 24 Spalis 2013 08:41

Intelektualius informacinių technologijų sprendimus diegianti įmonė „Blue Bridge“ į savo duomenų centrą perkėlė dalį Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) informacinių sistemų. NMA tapo viena pirmųjų organizacijų Lietuvoje, kuriai buvo pritaikytas hibridinio „debesies“ modelis. Viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi įmonė „Blue Bridge“ debesų kompiuterijos paslaugas NMA įgijo galimybę teikti trejus metus.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed