Pavadinimas: Mac OSX Leopard knyga
Autorius: Scott Kelby
Išleidimo data: 2009
Leidėjas: Datacom
Puslapių skaičius: 247 psl.
Kaina: 49,29 Lt

Aprašymas:
Kaip su MAC kompiuteriu padaryti tai, ko norisi, paklausiausios pasaulyje knygos The iPod Book autorius atskleidžia tokiu pat pripažinimo susilaukusiu paprastu stiliumi ir vaizdžia forma, vengdamas techninių smulkmenų ir profesinio žargono. Dabar mokytis dirbti su Mac bus taip pat smagu, kaip ir juo naudotis.
Knyga grindžiama išradinga prielaida, autoriaus apibūdinta taip. „Šią knygą rašiau tarsi jums, pirmą kartą įsigijusiems Mac kompiuterį, atėjusiems pas mane į namus ir klausiantiems, kaip juo naudotis. [...] Pvz., jei manęs paklaustumėte: „Ei, Skotai, kaip ištrinti failą taip, kad niekas negalėtų jo atgaminti?“, nepradėčiau porinti apie failų šifravimo logaritmus arba 128 bitų dešifravimo protokolus. Pasakyčiau: „Tiesiog nuvilk failą į Mac šiukšlinę ir Finder meniu pasirink Secure Empty Trash [saugiai ištuštinti šiukškinę]“, kitaip sakant, eičiau tiesiai prie reikalo, ir būtent taip stengiausi elgtis šioje knygoje. Scott Kolby aiškina, pataria ir dalijasi per daugelį metų perprastomis paslaptimis su skaitytoju tarsi savo bičiuliu – būdingais paprastais žodžiais, be specifinių smulkmenų ir sunkiai suprantamų terminų. Kiekvienas knygos puslapis skirtas tik vienai temai – tokiam konkrečiam dalykui, kaip spausdintuvo prijungimas, elektroninio pašto parengimas, duomenų atsarginis kopijavimas ir pan. Tad atsivertus reikiamą puslapį, galima iškart sužinoti, kaip sparčiai ir paprastai padaryti tai, ko norisi.
 


Susijusios naujienos:

 • S. Jobso gimtadienio proga jo biografija išleista lietuviškai (2012-02-24)

  Vilniaus knygų mugėje pristatyta lietuviškai išleista vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija, tapusi populiariausia 2011 metų knyga pasaulyje, pranešė leidykla „Obuolys“.

  Knygos autorių teises įsigijusi leidykla „Obuolys“ daugiau nei 600 puslapių biografiją skelbia išvertusi per rekordiškai trumpą laiką – trumpiau nei 3 mėnesius.

 • Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai (2011-10-26)

  Šią savaitę prekyboje pasirodžiusi vienintelė oficiali kompanijos „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso biografija bus išleista ir lietuviškai, pranešė leidykla „Obuolys“.

 • Išleista autorizuota S. Jobso biografija (2011-10-24)

  Šiandien JAV knygynus pasieks autorizuota „Apple“ steigėjo Steve'o Jobso biografija „Steve'as Jobsas“, parašyta žymių žmonių biografijomis pagarsėjusio autoriaus Walterio Isaacsono.

  Leidyklos „Simon&Schuster“ išleistos 630 puslapių knygos pagrindu tapo daugiau nei 40 pokalbių su S. Jobsu, įvykusių per daugiau nei 2 metus.

 • Praktiškas CSS pradžiamokslis (2011-08-29)

  viskas apie cssPavadinimas: Praktiškas CSS pradžiamokslis

  Autoriai: Simonas Jusas
  Išleidimo data: 2011-04-08
  Puslapių skaičius: 240 psl.
  Kaina : 28.34 Lt

  Aprašymas:

  Knyga skirta besidomintiems svetainių dizaino kūrimu ir norintiems išmokti CSS kalbą. Ji pravers ir tiems, kurie tik pradeda mokytis šios kalbos, ir norintiems užpildyti žinių spragas.

 • CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams. Tinklalapių kūrimas (2010-12-06)

  Pavadinimas: CSS kalba ir pakopiniai stiliai profesionalams
  Autoriai: Christopher Schmitt ,Todd Dominey, Cindy Li Ethan Marcotte, Dunstan Orchard, Mark Trammell
  Išleidimo data: 2010-10-04
  Puslapių skaičius: 312 psl.
  Kaina: 44.91 Lt


  Aprašymas:

  Šioje knygoje daug dėmesio skiriama tinklalapių rengimo praktikai, rašoma, kaip parengti pakopinius stilius (CSS). Analizuojami realių tinklalapių pavyzdžiai, kiekviename skyriuje pateikiami aiškūs ir suprantami patarimai, kaip panaudoti CSS kalbą, supažindinama su metodais, panaudotais rengiant konkrečias svetaines.

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed