„Amazon“ eina „Samsung“ keliu: įrodinėja „Kindle“ pranašumą prieš „iPad“ (video)
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 10 Vasaris 2012 00:27

Kompanija „Amazon“ nufilmavo reklaminį klipą, kuriame įrodinėjamas planšetinio kompiuterio „Kindle Fire“ pranašumas prieš „Apple“ produktą „iPad“. Kompanija „Samsung“ anksčiau irgi naudojo panašią taktiką – reklamose lygino savo išmaniuosius telefonus su „iPhone“.

Naujame „Amazon“ klipe rodomas vaikinas, saulėtą dieną vaikštinėjantis paplūdimyje. Jis nesėkmingai stengiasi ką nors įžiūrėti savo planšetinio kompiuterio ekrane. Šio kompiuterio pavadinimas nenurodomas, tačiau nesunkiai galima atpažinti „iPad“.Pamatęs moterį paplūdimyje jis klausia, ar rankose ji laiko „Kindle“, kainuojantį 79 dolerius. Moteris atsako teigiamai ir giria prietaisą, kad jame vaizdą aiškiai matyti galima ir saulėtą dieną. Vyras sako, kad šiame planšetiniame kompiuteryje negalima pažiūrėti vaizdo klipų ir naršyti internete, tačiau moteris atsako, jog tam ji turi „Kindle Fire“. Moteris taip pat užtikrina, kad „Kindle“ tikrai ne brangesnis aparatas nei tas, kurį turi vyriškis.

Anksčiau „Samsung“ sukūrė reklaminius klipus, kuriuose buvo pašiepiami „iPhone“ savininkai.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed