„Amazon“ pristatė naujas „Kindle“ planšetes ir skaitykles (video)
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 11:50

Bendrovė „Amazon“ pranešė netrukus pateiksianti rinkai naujus planšetinių kompiuterių „Kindle Fire“ ir elektroninių knygų skaityklių „Kindle“ modelius. Ši naujiena neabejotinai patiks planuojantiems įsigyti planšetę ar naujos kartos el. knygų skaityklę, tačiau vargu ar bus maloni „Apple“, nes naujieji „Kindle Fire“ yra pigesni ir kai kuriais požiūriais lenkia „iPad“ planšetinius kompiuterius. Santa Monikoje (Kalifornija, JAV) surengtame „Amazon“ pristatyme bendrovės vadovas Jeffas Bezosas anonsavo naujus „Amazon“ gaminius, kurie pasieks rinką artimiausiomis savaitėmis ir mėnesiais, praneša „CNet News“. Didžiausią renginio dalyvių dėmesį pritraukė naujas planšetinis kompiuteris „Kindle Fire HD“, valdomas operacinės sistemos „Android“.
Vartotojams bus siūlomi du „Kindle Fire HD“ modeliai. Planšetė su 8,9 colių (22,25 cm) įstrižainės spalviniu didelės raiškos (1920 x 1200 taškų) ekranu naudoja 2 branduolių 1,5 GHz taktinio dažnio procesorių su „Imagination“ „PowerVR 3D“ vaizdo spartintuvu, 32 GB vidinę atmintį, „Dolby“ stereogarso sistemą, dviejų antenų „Wi-Fi“ ryšio modulį, veikiantį 2,4 ir 5 GHz dažnių ruožuose, 4G (LTE) mobiliojo ryšio modemą, priekinę vaizdo kamerą „Skype“ vaizdo pokalbiams. Šis „Kindle Fire HD“ modelis kainuoja 499 JAV dolerius. „Kindle Fire HD“ modelis su 7 colių (17,5 cm) įstrižainės ekranu, kurio raiška 1280 x 800 taškų, 2 branduolių 1,2 GHz procesoriumi, „PowerVR 3D“ vaizdo spartintuvu ir dviejų antenų „Wi-Fi“ moduliu kainuoja 199 dolerius. Skelbiama, kad naujosios „Kindle Fire HD“ planšetės meta iššūkį „iPad“ iškart keliose srityse. Brangesniojo modelio 8,9 colių ekranas dydžiu tik nežymiai nusileidžia 9,7 colių „iPad“ ekranui, turi vaizdo pokalbių per „Skype“ galimybę ir tokį pat (nuo 16 GB) vidinės atminties kiekį. Tačiau šis modelis savo kaina (499 dol. ) yra pranašesnis už „iPad“ modelį su 4G ryšio modemu (jis kainuoja nuo 630 dol.). Atitinkamai pigesnė ir „Kindle Fire HD“ versija su mažesniu ekranu. „Amazon“ nurodo dar vieną svarbų pranašumą: naujosiose jos planšetėse pirmą kartą naudojamas dviejų dažnių „Wi-Fi“ modulis, kuris iki 40 proc. padidina duomenų perdavimo greitį lyginant su įprastinėmis „Wi-Fi“ mikroschemomis. Elektroninių knygų mėgėjams turėtų patikti ir naujoji „Amazon“ skaityklė „Kindle Paperwhite“. Ji išsikiria itin kontrastingu HD sensoriniu 6 colių ekranu su apšvietimo funkcija, leidžiančia skaityti knygas vakare ir naktį be išorinio apšvietimo. „Kindle Paperwhite“ modelis su 3G modemu ir „Wi-Fi“ moduliu kainuoja 179 JAV dolerius, o tik su „Wi-Fi“ ryšio galimybe - 119 dolerių. Šie skaitytuvai pirmiausia bus pateikti JAV rinkai, prekyba jai bus pradėta spalio 1 dieną, tačiau juos jau galima užsisakyti iš anksto.


Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed