„Apple“ jau testuoja „iPad Mini“
Kompiuterių pasaulis
Penktadienis, 06 Balandis 2012 16:07

Bendrovės „Apple“ laboratorijose jau bandomas naujas sumažintas planšetinio kompiuterio „iPad“ modelis su 7,85 colių (19,62 cm) įstrižainės ekranu, praneša bendrovėje dirbantys šaltiniai.

Apie tai, remdamasis savo šaltiniais bendrovėje „Apple“, pranešė IT apžvalgininkas Johnas Gruberis, skelbia leidinys „The Mac Observer“.  Tačiau, šaltinių teigimu, sprendimas, ar pradėti „iPad Mini“ pavadintos planšetinio kompiuterio modifikacijos su 1024 x 768 taškų raiškos ekranu serijinę gamybą, kompanijos vadovybės dar nėra priimtas.

Šlatinių teigimu, mažojo „iPad“ aukštis bus maždaug lygus dabartinio „iPad“ pločiui. J. Gruberis mano, kad mažas ekranas neatsilieps įrenginio funkcionalumui, kompiuteris turėtų išlikti tokis pat patogus naudoti. „Yra kai kurios sritys, kuriose tekstas ekrane atrodo šiek tiek mažokas, tačiau tai tikrai ne problema“, – pridūrė apžvalgininkas.

Jokių oficialių bendrovės pranešimų apie tai, kad per artimiausius kelis mėnesius planuojama išleisti naują mažesnį „iPad“ modelį, nėra. Kai kurie ekspertai mano, jog „iPad Mini“ gali tapti į ekonominės klasės planšečių rinką orientuotu modeliu. Dabar jame viešpatauja „Amazon“ planšetinis kompiuteris „Kindle Fire“, kainuojantis vos 199 JAV dolerius.

Taip pat spėjama, kad „iPad Mini“ gali būti anonsuotas birželio 6 d. San Franciske prasidėsiančioje „Apple“ konferencijoje „Worldwide Developers Conference“, kurioje bendrovė veikiausiai pristatys naują „iPhone“ išmaniojo telefono modelį.

Ekspertų teigimu, mažesnis ir pigesnis „iPad Mini“ padėtų „Apple“ geriau konkuruoti su „Samsung“, gaminančia planšetinius kompiuterius su 5,3 – 10,1 colių (13,25 – 25,25 cm) įstrižainės ekranais, bei „Amazon“, praėjusių metų lapkritį pateikusia rinkai itin populiarų planšetinį kompiuterį „Kindle Fire su 7 colių ekranu. Ir „Samsung“, ir „Amazon“ planšetiniuose kompiuteriuose naudojama „Android“ operacinė sistema.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed