Aukščiausios klasės išmanusis telefonas jau gali atstoti stalinį kompiuterį (video)
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 13 Vasaris 2012 00:17

Techninių charakteristikų atžvilgiu nuolatos gerėjantys išmanieji telefonai pagal spartą jau gali lenkt netgi senesnius stalinius kompiuterius. Būtent dėl šios priežasties dažnai susimąstoma ar aukštosios klasės išmanieji telefonai laikui bėgant negali pakeisti šiuo metu ant kiekvieno mūsų stalo stovinčių gremėzdiškų stalinių kompiuterių. Tokio pobūdžio eksperimentą pabandė atlikti Christianas Cantrellis su „Samsung Galaxy Nexus“ daugiafunkciniu įrenginiu.

Galutiniam rezultatui gauti, apžvalgininkas naudojo „MHL“ adapterį, kuris padėjo „Galaxy Nexus“ išmanųjį telefoną prijungti prie išorinio monitoriaus, turinčio „HDMI“ jungtį. Žinoma, kokybiškam įrenginio valdymui taip pat reikia išorinės pelės bei klaviatūros. Christianas Cantrellis šio bandymo metu naudojo „Apple Magic Trackpad“ jutiklinę plokštelę (angl. touchpad) bei belaidę „Apple Wireless Keyboard“ klaviatūrą.

Būtent panaudojus šią papildomą įrangą buvo gautas pilnavertis stalinis kompiuteris, kurio galimybės demonstruojamos po tekstu pateiktame vaizdo įraše. Žinoma, reikia pripažinti, kad toks prietaisas bent kol kas nėra tinkamas asmenims, dirbantiems su sudėtinga programine įranga. Vis dėlto, paprastam vartotojui, kompiuterį naudojančiam tik elektroninio pašto tikrinimui, naršymui internete ar muzikos klausymui, tai yra puiki alternatyva.Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed