IBM PureSystems sprendimai – žingsnis į naują kompiuterinių sistemų erą (video)
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012 14:09

Informacinių technologijų korporacija IBM pristatė naujos kartos IBM PureSystems sprendimus, kurie leis įmonių IT padaliniams sumažinti informacinių sistemų eksploatavimo kaštus 45 proc., IT energijos sąnaudas – 43 proc., o informacinės sistemos priežiūros laiko sąnaudas - beveik 100 proc. Tokį šuolį informacinių sistemų evoliucijoje IBM pavyko pasieti glaudžiai į vieną visumą integravus visas šiuolaikinei serverių sistemai būtinas dalis – duomenų saugyklas, procesorius, programinę įrangą, tinklaveikos bei internetinės kompiuterijos modulius.

IBM ekspertų teigimu, naujojo tipo serverių sistemos dėl itin paprasto diegimo ir naudojimo bei ekonomiškumo greitai taps dominuojančiomis kompiuterinėmis sistemomis verslo įmonėse ir kitose organizacijose.

Viena svarbiausių ir stipriai darbą su informacine sistema palengvinančių naujųjų IBM PureSystems sprendimų ypatybių, IBM atstovų teigimu, yra pirmą kartą serveriuose įdiegti daugelį informacinės sistemos valdymo procesų automatizuojantys ekspertinės programinės įrangos paketai. Šie programinės įrangos paketai atstoja daugelio IT specialistų, inžinierių, programinės įrangos kūrėjų ir ekspertų informacinių sistemų valdymo žinias bei įgūdžius ir tarsi perkelia juos tiesiai į techninę įrangą. Ekspertinės programinės įrangos paketai leidžia automatizuoti sistemos konfigūravimo, palaikymo ir atnaujinimo procesus bei neeikvoti sistemos resursų bei IT specialistų laiko paprastoms, tačiau apie 70 proc. visų organizacijos IT skyriaus išlaidų lemiančioms operacijoms.

IBM PureSystems produktai taip pat yra visiškai paruošti dirbti internetinės arba debesų kompiuterijos aplinkoje. Pasak IBM ekspertų, parengti naudojimui privatų įmonės ar organizacijos „debesį“ su PureSystems užtrunka vos keletą minučių. Be to, PureSystems sprendimuose integruota patogi vartotojo sąsajos programinė įranga, leidžianti internetinės kompiuterijos aplinka lengvai ir be ypatingos IT specialistų pagalbos naudotis visų įmonės padalinių darbuotojams. Su PureSystems paprastą internetinės kompiuterijos programėlę pagal savo poreikius greitai susimodeliuoti bei ja naudotis gali ir ypatingų specifinių IT žinių neturintis įmonės darbuotojas.

Į naujųjų PureSystems sprendimų vystymą IBM investavo rekordinę dviejų milijardų dolerių sumą, o žinios šių technologijų sukūrimui buvo kaupiaumos per dešimtmečius IBM bendradarbiavimo su klientais ir partneriais.Tags:
 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed