Ironija: naujojo „iPad“ ekraną pagamino „Samsung“
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 14 kovas 2012 18:41

Kelis mėnesius iki naujojo „iPad“ pristatymo su planšete susiję gandai beveik vieningai teigė, jog naujasis kompanijos „Apple“ planšetinis kompiuteris turės aukštos raiškos ekraną. Tai pasitvirtino. Tačiau iki šiol niekas nežinojo, kas yra tikrieji ekrano gamintojai.
Buvo kilę gandų, jog ekranus naujajai planšetei gamins kompanijos „Sharp“ arba LG. Tačiau kaip skelbia naujienų portalas Bloomberg.com, naujojo „iPad“ ekranus pagamino ne kas kitas kaip viena didžiausių „Apple“ konkurenčių kompanija „Samsung“.

Per visą pasaulį praėjusių metų gale nusirito ginčų virtinė teismuose tarp šių dviejų technologijų gigančių. Kai kuriems rinkos atstovams yra nesuprantamas dalykas - kaip „Apple“ gali naudoti priešų gaminius.

Tačiau, kaip skelbiama, „Apple“ nelabai turėjo iš ko rinktis, mat vienintelė Pietų Korėjos kompanija buvo pajėgi įvykdyti tokį užsakymą, su kuriuo „Sharp“ ir LG nebūtų susidorojusios.

Šiuo metu planšetinių kompiuterių rinkoje naujasis „iPad“ yra patį geriausią ir ryškiausią ekraną turintis planšetinis kompiuteris. Tikrai nebūtų verta stebėtis, jei „Samsung“ artimiausiu metu į savo kuriamų planšetinių kompiuterių seriją „Galaxy Tab“ pradės montuoti tokius pačius ekranus. Tačiau yra posakis: laikyk draugus arti, o priešus dar arčiau. Ateitis parodys, ar JAV technologijų milžinė vykdo būtent tokią politiką.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed