Naujasis „iPad“ šį mėnesį pasirodys dar 21 šalyje, tarp jų - ir Lietuvoje
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 17 Balandis 2012 20:52

Kompanija „Apple“ vakar pranešė, jog naujasis kompanijos planšetinis kompiuteris „iPad“ šį penktadienį, t.y. balandžio 20-ąją dieną, pasirodys prekyboje dar dvylikoje šalių. Kiek daugiau kaip prieš mėnesį pristatytą planšetę planšetę galės įsigyti Pietų Korėjos, Kroatijos bei dar dešimties šalių vartotojai.

Be šių dviejų šalių, naujausią planšetę savo šalyje galės išvysti Brunėjaus, Kipro, Dominikos Respublikos, El Salvadoro, Gvatemalos, Malaizijos, Panamos, San Marteno, Urugvajaus ir Venesuelos gyventojai.

Dar po savaitės – balandžio 27-ąją, penktadienį – naująjį „iPad“ savo rankose galės išmėginti Kolumbijos, Estijos, Indijos, Latvijos, Juodkalnijos, Pietų Afrikos, Tailando bei Lietuvos gyventojai.

Tiesa, norime priminti, jog naujajame „iPad“ visų šių anksčiau išvardintų šalių gyventojai negalės naudotis sparčiuoju 4G internetu, kurį siūlo planšetė. Naujojo „iPad“ 4G LTE yra pritaikytas Amerikos, o ne Europos standartams. Taip yra todėl, jog Europoje galiojantys 4G LTE ryšio standartai veikia 800, 1800 ir 2600 MHz bangų ruožuose, o naujasis „iPad“ palaiko JAV ir Kanados mobiliųjų tinklų operatorių taikomus standartus – 700 ir 2100 MHz bangų ruožus.

Šaltinis: iTouch.lt

Tags:
 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed