Nauji HP mobilieji kompiuteriai pasižymi elegantiška išvaizda
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 16 Spalis 2013 16:17

Darbuotojams visame pasaulyje reikalaujant elegantiškų kompiuterių, telefonų, tuo sukeliant galvos skausmą IT ūkių administratoriams, kuriems svarbiausia – užtikrinti saugumą ir valdymą, kompanija HP pasiūlė optimalias išeitis.

Tai – atnaujinti verslui skirti „Ultrabook“ tipo „HP EliteBook“ ir „HP ProBook“ nešiojamieji kompiuteriai – stilingi, lengvi, patrauklūs,bet saugūs ir patikimi, tenkinantys įvairių vartotojų poreikius bei „telpantys“ į IT biudžetus.

Naujieji „HP EliteBook 800“ serijos kompiuteriai yra iki 40 procentų plonesni ir 28 proc. lengvesni nei ankstesnės kartos modeliai. Jų galimybės atitinka verslo poreikius, tad įmoniųdarbuotojai gali turėti elegantiškus „Ultrabook“ tipo kompiuterius, kurie neardo įmonių IT politikos. Be to, šie modeliai sukonstruoti atsižvelgiant į dažnai keliaujančių žmonių poreikius: jie gali būti komplektuojami su akumuliatoriais, užtikrinančiais elektros tiekimą iki 33 valandų, o jų patvarumas atitinka MIL-STD 810G standarto reikalavimus.

„HP ProBook 600“ serijos naujieji nariai yra tvirti, bet stilingi. Juose diegiamos plataus spektro verslui reikalingos bei veikimą su senesnėmis sistemomis užtikrinančios technologijos, didelės raiškos ekranai ir įvairios jungtys.

Mažesniųjų įmonių poreikiams ir biudžetams pritaikyti naujieji „HP ProBook 400“ serijos kompiuteriai  – patvarūs, stilingi ir, naujausios 4 kartos „Intel Core i3“, „i5“ bei „i7“ procesorių pagalba užtikrinantys greitą veikimą.

Glotnus, preciziškai sumeistrautas „HP Spectre x2 Pro“ suderina „Ultrabook“ privalumus, 4 kartos „Intel Core i3“, „i5“ procesorius bei planšetinių kompiuterių patogumus, kadangi jo lietimui jautrus ekranas gali būti atkabinamas nuo klaviatūros ir naudojamas kaip planšetė.

Kartu su naujaisiais kompiuteriais, HP pristatė ir keletą naujų priedų. „HP EliteBook“ kompiuteriuose diegiama „HP Sure Start” sistema, sukurta kartu su kompanijos tyrimų centru „HP Labs“, gali automatiškai atstatyti sugadintas sistemas taip, kad vartotojai galėtų toliau dirbti.

„HP ElitePad“planšetiniams kompiuteriams skirtas „HP SecuritySmartJacket“ dėklas realizuoja mobiliosios autentifikacijos galimybę, tuo užtikrindamas saugų prisijungimą prie kompanijų tinklų mobiliesiems darbuotojams.

„Sprendimus dėl IT ūkio plėtros priimantiems vadovams šiandien pirmą kartą istorijoje tenka susidurti su tokiais įvairiapusiškais, besiskiriančiais ir techniškai išprususiais darbuotojais, kurių noras naudotis jų asmeninį stilių įkūnijančiais įtaisais ir pasirinktiniais darbo įrankiais meta unikalų verslo iššūkį, – sakė HP Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono spausdinimo ir asmeninių sistemų grupės komercinių asmeninių sistemų viceprezidentas KobiElbaz. – Su savo inovatyviais ir mobiliais verslo kompiuteriais, sukurtais stiliui išreikšti, bet pagamintais nepamirštant saugumo ir patikimumo, HP kuria pokyčius darbo vietoje“.

„HP EliteBook 800“ – idealus bendrakeleivis


„HP EliteBook 800“ serijos nešiojamuosiuose kompiuteriuose įdiegtos saugumo ir valdymo funkcijos, kurių reikalauja didžiųjų kompanijų IT departamentai, tačiau kompiuteriai gali būti pritaikyti įvairių dydžių bendrovėms. Kai kurie iš naujųjų modelių atitinka „Ultrabook“ parametrus – yra lengvesniais ir plonesniais korpusais, kurie puikiai tinka keliaujantiems darbuotojams, rafinuotos apdailos – sodrios grafito juodos spalvos su pilkais bruožais, įkvėptais didelės galios automobilių išvaizdos.

„HP EliteBook 800“ serijos nešiojamieji kompiuteriai atitinka MIL-STD 810G testų reikalavimus, keliamus patvarumui ir patikimumui. Jų korpusai pagaminti iš magnio, sustiprinti aliuminio detalėmis ir gali būti komplektuojami su papildomai užsakoma iš apačios apšviečiama klaviatūra, padedančia darbuotis prasto apšvietimo sąlygomis.

Patvari, atlenkiama „Ethernet“ jungtis užtikrina patikimą ryšį be papildomo išorinio adapterio. „HP TrustCircles“ technologija garantuoja, kad tik paskirtieji žmonės galės pasiekti kritinius failus.

Darbo reikalais daug keliaujantiems optimaliai pritaikytas viso funkcionalumo „HP EliteBook 820 G1“, su 12 colių (30,5 cm) įstrižainės ekranu ir sveriantis mažiau nei 1,4 kilogramo, yra iki 35 proc. plonesnis ir iki 18 proc. lengvesnis už ankstesnės kartos modelius.

„HP EliteBook 840 G1“ yra „Ultrabook“ tipo kompiuteris su 14 colių (35,6 cm) įstrižainės ekranu. Šį kompiuterį galima komplektuoti ir su lietimui jautriu ekranu, optimizuotu „Windows 8“ sąsajai bei papildomu „SliceBattery“ akumuliatoriumi, suteikianti įspūdingą – iki 33 valandų darbo neįjungus kompiuterio į elektros lizdą resursą.

„HP EliteBook 850 G1“, su didesniu, patogesniu žiūrėti 15,6 colio (40 cm) įstrižainės ekranu, gali būti įsigyjamas ir „Ultrabook“ formos. Naudojama naujausios kartos „Intel“ architektūra ir įdiegtos visos „HP ClientSecurity“ paketo funkcijos.

„HP SureStart“ technologija – automatinė BIOS apsauga


Sukurta bendradarbiaujant su „HP Labs“ centru, „HP SureStart“ technologija yra naujausia HP inovacija verslo kompiuterių apsaugos srityje ir išskirtinis „save gydančios“ BIOS sprendimas.„HP SureStart“, diegiama į naujuosius „EliteBook 800“ serijos nešiojamuosius kompiuterius, yra aparatinės įrangos lygio sprendimas, kuris aptinka ir pataiso kenkėjiškų programų ir kibernetinių atakų metu paveiktą BIOS sistemą.

„HP SureStartCrisisRecoveryMode“ iškart ir automatiškai aptinka BIOS iškraipymus ir pakeičia sugadintą „BIOS BootBlock“ segmentą švaria jo kopija, saugoma apsaugotoje atmintinėje per 30 sekundžių. Ši technologija leidžia įmonėms apsisaugoti nuo BIOS atakų sukeltų kompiuterių gedimų sąlygojamų prastovų, taupyti IT aptarnavimo specialistų laiką ar užklausų į pagalbos centrą skaičių. Be to, toks aparatinio lygio sprendimas reiškia, kad jis bus efektyvus ir prieš naujo tipo atakas, net ir tas, kurios dar nėra atpažintos.

„HP ProBook 600“ serija – plonesni ir patvaresni darbiniai arkliukai


„HP ProBook 600“ serijos verslo nešiojamieji kompiuteriai su naujausiomis technologijomis gali būti lanksčiai pritaikomi įvairiems poreikiams, perkant tik tą funkcionalumą, kurio reikia įmonės darbuotojams. Pasirenkamas 4G LTE WWAN mobiliojo duomenų ryšio modemas užtikrina prisijungimą prie tinklo, o papildomai užsakomas didelės talpos akumuliatorius padeda darbuotojui išlikti produktyviu visą darbo dieną. USB 3.0, „DisplayPort 2.1“ kartu su HD+ jungtimis, didelis HD ekranų pasirinkimas, viršuje montuojami garsiakalbiai suteikia galimybę susikurti patogias darbo sąlygas ar dirbant su kolegomis konferencijų kambaryje, ar kitoje pasaulio pusėje.

„HP ProBook 640 G1“, su 14 colių (35,6 cm) įstrižainės ekranu, yra komplektuojamas su naujausiais, aukšto našumo 4-osios kartos „Intel Core i7“, „i5“ ar „i3“ dviejų branduolių įprastos įtampos procesoriais.

„HP ProBook 650 G1“įdiegta itin švariai garsą atkurianti „DTS Sound+“ sistema ir naudojamas 15,6 colio (40 cm) įstrižainės HD ekranas.

„HP ProBook 645 G1“ nešiojamuosiuose kompiuteriuose veikia naujausi AMD 35W keturių arba dviejų branduolių pažangieji procesorių moduliai (APU). Našiam darbui skirtuose „ProBook 645 G1“ yra 14 colių (35,6 cm) įstrižainės ekranas ir galimybė pasirinkti įvairias stoteles (dokus).

„HP ProBook 655 G1“nešiojamieji kompiuteriai yra 19 proc. plonesni už savo pirmtakus ir komplektuojami su didelės raiškos 15,6 colio (40 cm) įstrižainės ekranais bei „AMD Radeon HD 8000G“ serijos grafikos sistemomis.

„HP ProBook 400“ serija – patikrintas patvarumas ir stilingas dizainas


„HP ProBook 400“ serijoje pasirodė du nauji kompiuteriai – „HP ProBook 450 G1“ ir „HP ProBook 470 G1“ su naujausiais 4 kartos „Intel Core i3“, „i5“ arba „i7“ procesoriais, suteikiančiais galimybes žmonėms dirbti dar greičiau.  „HP ProBook 450 G1“ taip pat galima įdiegti lietimui jautrų, dužimui, tepimui ir įbrėžimams atsparų ekraną, kuris atveria platesnes galimybes valdyti programas ir dirbti su informacija.

„HP ProBook 400“ serijos kompiuteriai sukurti taip, kad atrodytų gerai – patrauklus pilkos spalvos korpusas su švelnia apdaila ir metaliniu klaviatūros dėklu.„ProBook 400“ nešiojamieji kompiuteriai gali būti komplektuojami su nauja, hibridine duomenų kaupiklių sistema, kurioje derinami spartūs SSD su tradiciniais talpiais kietaisiais diskais, 4G LTE, HSPA+ WWAN ryšio modemu, „Skype“ bei „DTS Sound+“ garso sistema.

„HP Spectre x2 Pro“
Naujasis „HP Spectre x2 Pro“ gali tenkinti universalesnio kompiuterio ieškančių poreikius. Tą užtikrina jo „du viename“ konstrukcija: atkabinus patvarius vyrius, jungiančius ekraną ir klaviatūrą, šis „Ultrabook“ tipo kompiuteris pavirsta planšete. Našumo kompiuteriui suteikia naujausi 4 kartos „Intel Core i3“ ir „i5“ procesoriai ir HP SSD duomenų kaupikliai.

Naujasis „HP Spectre x2 Pro“ yra vienas ploniausių ir lengviausių kompiuterių su atkabinamais ekranais, jo korpusas pagamintas iš aliuminio ir padengtas elegantiška apdaila. Įdiegta „HP CoolSense“ technologija reguliuoja kompiuterio temperatūrą priklausomai nuo jo naudojimo ir aplinkos sąlygų.

„HP SecurityJacket“ – pažangi tapatybės ir tinklo apsauga „HP ElitePad“ kompiuteriui


Naujas „HP SecurityJacket“ dėklas suteikia „HP ElitePad“, verslui skirtai „Windows 8“ planšetei kritinio funkcionalumo. Naudojant jį, planšetės pasinaudoti ir prie tinklo prisijungti gali tik tie, kuriems ši teisė suteikta. Apsaugą užtikrina vieno ar kelių etapų vartotojo autentifikacijos sistema. Šis priedas puikiai tinka vyriausybinėms, sveikatos apsaugos organizacijoms, taip pat tose kompanijų aplinkose, kur saugumas  yra labai svarbu. TAA standartus atitinkantis „SecuritySmartJacket“ yra „SmartCard“ kortelių skaitytuvas, kuris suderinamas su FIPS 140-2 šifravimo sprendimais, ir papildomai užsakomas pirštų atspaudų skaitytuvas; abu šie skaitytuvai atitinka FIPS-201 reikalavimus.

Be to, dėkle integruotos USB 3.0 ir HDMI jungtys. Naudojamos kartu su pridedama „HP Device Access Management“ prieigos valdymo programine įranga ir „Just InTime“ autentifikacijos sistema, dėklo USB jungtis galima lengvai suderintiribotam, autorizuotam išimamų duomenų kaupiklių naudojimui. „HP SecurityJacket“ dėklas yra suderinamas su „HP ElitePad“ stoveliu, kuris atveria platesnes darbo su planšete galimybes ir gali būti naudojamas su dviem monitoriais.

Kainos ir prekybos pradžia


„HP EliteBook 800“ ir „HP ProBook 400“ nešiojamieji kompiuteriai jau parduodami Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos (EARA) šalyse ir jų kainos prasideda nuo, atitinkamai, 2413 ir 1032 litų.
Naujieji „HP ProBook 600“ kompiuteriai bus pradėti pardavinėti EARA regione lapkričio mėnesio viduryje, jų kaina prasidės nuo 1723 litų.
„HP Spectre x2 Pro“ Vakarų Europoje bus pradėti pardavinėti lapkritį, jų kainos prasidės nuo 3449 litų.
„HP SecurityJacket“ dėklą „HP ElitePad“ planšetei planuojama pasiūlyti pirkėjams lapkritį, jo modifikacijos su „SmartCard“ kortelių skaitytuvu kaina prasidės nuo 963 litų, o versijos su pirštų atspaudų skaitytuvu – nuo 1723 litų.

Apie HP


HP kuria naujas technologines galimybes žmonėms, verslui, valdymui ir visuomenei. Būdama didžiausia pasaulyje technologijų kompanija, HP pristato spektrą sprendimų, pradedant spausdinimu, asmeniniais kompiuteriais, programine įranga, paslaugomis ir baigiant IT infrastruktūra, kurie padeda spręsti vartotojų problemas. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com.

 


Susijusios naujienos:

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed