Programišiui pavyko nulaužti Kindle Fire planšetę ir paleisti Android platformos modifikaciją
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 12 Gruodis 2011 00:17

Vienam programišiui iš „XDA-Developers“ bendruomenės neseniai pavyko nulaužti „Amazon Kindle Fire“ planšetę, kurioje veikia „Android 2.3“ platforma bei visiškai unikali, gamintojo palaikoma grafinė sąsaja. Vietoje pastarosios, į prietaiso vidinę atmintį (ROM) pavyko įdiegti gerai žinomą „Android“ operacinės sistemos modifikaciją „CyanogenMod 7“.Slapyvardžiu JackpotClavin pasivadinęs XDA-Developers.com forumo narys praeitą savaitę paskelbė įrašą, kuriame pateikė nuorodas į nulaužimo atlikimui būtiną programinę įrangą, taip pat surašė išsamias instrukcijas su reikiamais kodais. Svarbu pabrėžti tai, kad įdiegus „CyanogenMod 7“ modifikaciją, ji veiks nestabiliai – tai daugiau įrodymas ką galima padaryti su planšete nei patogiai naudojamas patobulinimas.

Kaip rašoma MobileBurn.com, be didelio kiekio įvairių programinių klaidų, sistemos modifikacija taip pat nesuteikia galimybės nusipirkti ar nemokamai atsisiųsti per „Amazon“ tarnybas teikiamo turinio – knygų, muzikos bei filmų. Įdiegus modifikaciją taip pat prarandama galimybė naudotis debesų kompiuterijos pagrindu veikiančia „Amazon Silk“ interneto naršykle. Tuo tarpu daugelis kitų programėlių veikia be didesnių problemų.

Turės praeiti dar šiek tiek laiko, kuomet programišiai užlopys esamas klaidas bei išleis paprastų vartotojų pastangomis nesunkiai įdiegiamą modifikacijos leidimą. Tarp forumo dalyvių jau dabar šnekama, jog po tam tikro laiko ir papildomų darbų „Kindle Fire“ planšetėje bus galima įdiegti ir naujausią, „Android 4.0 Ice Cream Sandwich“ versiją.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed