Samsung pristatė „Windows 8“ ir „Windows Phone 8“
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 21:08

„Samsung Electronics“ pristatė naujo prekės ženklo ATIV įrenginius, kuriuose įdiegtos „Windows 8“ ir „Windows Phone 8“ operacinės sistemos, skirtos išmaniesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams.


Pasirodžius naujajai „Microsoft Windows 8“ operacinei sistemai, „Samsung“ pristato ATIV – naują „Windows“ įrenginių prekės ženklą. ATIV – tai atbuline tvarka atkurtas žodis VITA, lotynų kalba reiškiantis „Gyvenimas“. „Samsung“ pristato visą ATIV įrenginių seriją – ATIV SMART PC, „ATIV Smart PC Pro“, „ATIV Tab“ ir ATIV S. „Samsung“ – viena pirmųjų iš nedaugelio kompanijų, siūlančių įvairių produktų seriją ir suteikiančių didesnes pasirinkimo galimybes „Windows 8“ operacinės sistemos vartotojams.  

„Samsung“ džiugu pristatyti gausų produktų su įdiegta operacine sistema „Windows 8“ rinkinį. Pasitelkę savo patirtį kuriant dizainą ir pažangiausias technologijas ir įrenginiuose įdiegę geriausias „Microsoft“ operacines sistemas, turime galimybę klientams suteikti pilną įvairios paskirties ATIV įrenginių rinkinį,” - sakė Seong Woo Namas, „Samsung Electronics“ IT sumanymų padalinio vykdantysis viceprezidentas.

„Samsung“ yra puikiai vertinama partnerė. Mums labai malonu, kad savo išmaniuosiuose kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir telefonuose kompanija diegia  „Windows“ operacinę sistemą, – kalbėjo Nickas Parkeris, OEM, „Microsoft“ korporatyvinis viceprezidentas. – Tai klientams suteikia galimybę su „Samsung: įrenginiais įvertinti naujas pramogas, efektyviau dirbti ir patogiai naudotis „Debesų“ paslaugomis.“

„Samsung ATIV“ įrenginiai yra nesudėtingai valdomi ir galingi.  „Windows 8“ operacinė sistema – puikiai suderinama su įvairiais įrenginiais. „Samsung Windows“ įrenginius papildo firminės unikalios „Samsung“ paslaugos ir turinys. „Samsung Family Story“ siūlo smagų ir intuityvų turinį. Internetinių žinučių paslauga „Samsung ChatON“ papildo populiariąją paslaugą „Microsoft People Hub“ ir leidžia naudotis socialinių tinklų funkcijomis.

„Samsung ATIV Smart PC“ ir „Samsung ATIV Smart PC Pro“


11,6 colių (29,5 cm) įstrižainės „Samsung ATIV Smart PC“ ir „ATIV Smart PC Pro“ – naujasis „Samsung“ išmaniųjų įrenginių rinkinys. Naujieji prietaisai turi įprasto nešiojamojo kompiuterio galimybes, juose įdiegta „Windows 8“ operacinė sistema ir pilnas suderinamumas su „Windows 7“. Kiekviename įrenginyje yra prijungimo sistema, kuri leidžia vartotojui be vargo rinktis, ką jis nori naudoti: nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį.

Pažangus 10 pirštų liečiamasis ekranas leidžia įrenginį valdyti žymiai tiksliau ir patogiau nei įprastai liečiant dviem pirštais. Dėl jautresnio ekrano vartotojas vaizdą gali mažinti,  pasukti, vartyti puslapius ir naudotis visomis naujausiomis pramogų programėlių galimybėmis.  

Papildant įprastus įvesties būdus, „ATIV Smart PC“ ir „ATIV Smart PC Pro“ įdiegta patobulinta funkcija „S-Pen“, todėl ekrane galima rašyti ir piešti. Kaip tikras pieštukas ar rašiklis, „Wacom“ skaitmeninis pieštukas atitinka ir profesionalių dizainerių reikalavimus dėl 1024 jautrumo spaudimui lygių, iš anksto įdiegta „S-Note“ programa.  

Funkcija „S-Camera“ padeda maksimaliai išnaudoti korpuso priekinėje ir galinėje dalyse įrengtas kameras, o dėl „S-Player“ visų formatų nuotraukos ir vaizdo įrašai atkuriami sparčiau. Šis turinys atkuriamas ypač ryškiai (400 nitų) ir tikroviškai vaizdą rodančiame  „Samsung“ 11,6 colių (29,5 cm) įstrižainės „Full HD“ LCD ekrane.

Stilingi ir kompaktiški „ATIV Smart PC“ ir „ATIV Smart PC Pro“ yra  tik 9,9 mm ir 11,9 mm storio, tačiau turi žymiai didesniems įrenginiams būdingų elementų. „ATIV Smart PC Pro“ įrengtas galingasis procesorius „Intel® Core™ i5“ puikiai įveikia sudėtingiausias multimedijos užduotis. „ATIV Smart PC“ įdiegtas naujos kartos „Intel® Atom“™ procesorius vartotojui leidžia patikimai atlikti kasdienius darbus.

Abiejuose įrenginiuose yra USB 2.0 (Smart PC), USB 3.0 (Smart PC Pro), „mHDMI“, „miniSD“ sąsajos bei dvi papildomos klaviatūroje įrengtos USB 2.0 jungtys. Efektyvų darbą užtikrina „ATIV Smart PC“ iki 13,5 val. baterijos resursas, o galingesnis „ATIV Smart PC Pro“ nenutrūkstamai gali veikti iki 8 valandų.  

„Samsung ATIV Tab“ – „Windows RT“ planšetinis kompiuteris

Naujajame „Samsung ATIV Tab“ įdiegtos visos „Windows 8“ kompiuterinės funkcijos. Tik 570 g svorio ir 8,9 mm storio korpuse įrengtas 10,1” (26 cm) įstrižainės ekranas, todėl „ATIV Tab“ patogu naudoti kelionėje. Prietaisas akimirksniu įsijungia, turi įdiegtas „Office Home“ ir „Student 2013 RT“ sistemas, dėl kurių jį naudoti patogiau. Vartotojas gali  be vargo atverti ir kurti bet kokio formato bylą, ją redaguoti,  siųsti kitiems lyg naudodamas įprastą kompiuterį. 8 200 mAh baterija suteikia galimybę kurti ir keistis projektais virtualioje erdvėje ilgiau. Be to, „ATIV Tab“ yra suderinamas su daugeliu įrenginių ir priedų, kuriuose įdiegta „Windows“ operacinė sistema, įskaitant spausdintuvus, klaviatūras, vaizdo projektorius, išorinius monitorius bei kitus išorinius įrenginius. Taip pat įrengtos USB ir „uHDMI“ jungtys, nereikia diegti papildomos programinės įrangos.

„Samsung ATIV S“ – išmanusis telefonas su geriausiomis kompiuterio galimybėmis

„Samsung ATIV S“ – naujas darbui ir pramogoms skirtas išmanusis telefonas. Jame įdiegta telefonams skirta operacinė sistema „Windows 8“. ATIV S išsiskiria originaliu dizainu, daugybe turinio perdavimo galimybių ir įvairiomis funkcijomis. Įspūdingas 1,5 GHz dviejų branduolių procesorius ir HSPA+42 ryšio sistema leidžia efektyviai ir sparčiai naršyti internete, išbandyti sudėtingiausius žaidimus ir darbo programas. Vaizdą atkuria įrengtas ATIV S 4,8 colių (12 cm) įstrižainės „HD Super AMOLED“ ekranas.

„Samsung ATIV“ įrenginiai demonstruojami pasaulinėje vartojamosios elektronikos parodoje IFA 2012 rugpjūčio 31–rugsėjo 5 d.

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed