„Samsung pristato Galaxy Tab 3“ seriją
Kompiuterių pasaulis
Antradienis, 30 Balandis 2013 13:27

„Samsung Electronics“ pristatė „Galaxy Tab 3“ seriją – 7 colių (17,8 cm) ekrano įstrižainės planšetinį kompiuterį su patobulintomis funkcijomis ir praplėstomis multimedijos galimybėmis. Lietuvoje naujasis modelis pasirodys gegužės mėnesio pabaigoje, numatoma jo kaina – apie 1350 Lt (3 G versija) ir apie 850 Lt („WiFi“ versija).

 

„Išleisdami naująją „Galaxy Tab 3“ seriją, plečiame inovatyvių planšetinių kompiuterių asortimentą, padarėme juos mažesnius ir patogesnius nešiotis, pagausinome funkcijų rinkinį, – sakė JK Shinas, „Samsung Electronics“ IT ir mobiliųjų komunikacijų padalinio vadovas.

 

 • Patogiai nešiojamas. Dėl kompaktiško korpuso kompiuterį patogu laikyti kišenėje ar nešiotis nedideliame krepšyje. „Galaxy Tab 3“ yra plonesnis ir lengvesnis nei ankstesniojo modelio.

 

 • Patobulintos multimedijos galimybės. Dėl įrengto 1,2 GHz dviejų branduolių procesoriaus, sparčiau parsisiunčiami duomenys, jais patogiau dalintis, užtikrinama nesudėtinga prieiga prie vaizdo įrašų, programų, žaidimų bei turinio internete. Įrenginys su 8 arba 16 GB talpos vidine atmintimi bei iki 64 GB papildoma atmintimi turi užtektinai vietos mėgstamoms nuotraukoms, muzikos ir vaizdo įrašams saugoti.

 

 • Patobulintos funkcijos. „Galaxy Tab 3“ leidžia geriau ir kokybiškiau fiksuoti vaizdus su 3 mln. vaizdo elementų skiriamosios gebos pagrindine ir 1,3 mln. vaizdo elementų priekine kameromis. Naudojant naujausią „Android 4.1“ („Jelly Bean“) programinę įrangą, kelis kartus palietus ekraną ir pakreipus įrenginį galima patogiai dalintis nuotraukomis, vaizdo įrašais.

 

Daugiau multimedijos turinio ir informacijos: www.samsungmobilepress.com.

 

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

 

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ yra pasaulinė buitinės elektronikos ir jos komponentų technologijų lyderė. Nuolat kurdami inovacijas ir išradimus, mes keičiame pasaulį: televizorius, išmaniuosius telefonus, asmeninius kompiuterius, spausdintuvus, kameras, namų apyvokos priemones, medicinos įrangą, puslaidininkius bei LED sprendimus. Turime 236 000 darbuotojų 79 valstybėse, o metų apyvarta viršija 201 trilijoną Pietų Korėjos vonų (481,92 mlrd. Lt). Mūsų tikslas – atverti naujas galimybes žmonėms visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

 

Techniniai duomenys:

 

Tinklas

„WiFi“

3G: HSPA+21 / 5,76 „Quad“ 850/900/1900/2100

2G: EDGE/GPRS „Quad“ 850/900/1800/1900

Procesorius

1,2 GHz, dviejų branduolių

Ekranas

7 colių (17,8 cm) WSVGA TFT (1024 x 660, 169 PPI) TFT

Operacinė sistema

„Android 4.1“ („Jelly Bean“)

Kamera

Pagrindinė: 3 mln. vaizdo elementų

Priekinė: 1,3 mln. vaizdo elementų

Vaizdas

Kodavimas: MPEG4, H.264, H.263, WMV

Atkūrimas: 1080p „Full HD“ @30fps

Garsas

Kodavimas: MP3, OGG, AC3, AAC, AAC+, „eAAC+“, WMA, WAV, FLAC

Paslaugos ir papildomos funkcijos

„Samsung Apps“

„Samsung Hub“ (priklauso nuo šalies)

- Muzikos centras/ žaidimų centras/ vaizdo įrašų centras / mokymosi centras

„Samsung ChatON“ mobilioji komunikacijų paslauga

Google mobiliosios paslaugos: „Google Search“, „Gmail“, „Google Play Store“, „Google Plus“, „Youtube“, „Google Talk“, „Google Maps“ („Turn-by-turn Navigation“), „Google Now“

Ryšys

WiFi a/b/g/n (2,4/5GhZ) „WiFi“ Channel Bonding“, „WiFi Direct“

Bluetooth® 3.0“

USB 2.0

GPS

A-GPS + GLONASS

Jutikliai

„WiFi“: akselerometras, geomagnetinis, šviesos

3 G: akselerometras, geomagnetinis, šviesos, atstumo

Atmintis

8/16 GB visinės atminties + 1 GB (RAM)

„MicroSD“ lizdas (iki 64 GB)

Matmenys

111,1 x 188,0 x 9,9 mm;

302g („WiFi“)

Baterija

Standartinė, „Li-on“, 4 000 mAh

 

* Visos funkcijos, savybės, duomenys ir kt. apie produktą, pateikti šiame dokumente, apima, bet neapriboja visos informacijos apie privalumus, dizainą, kainą, komponentus, funkcionalumą, produkto savybes ir įsigijimo galimybes. Duomenys gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo arba įsipareigojimų.

 

** „Android“, „Google“, „Google Search“, „Gmail“, „Google Play“, „Google Plus“, „YouTube“, „Google Talk“, „Google Maps“ ir „Google Now“ prekės ženklai priklauso „Google Inc“.

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed