„Western Digital“ atnaujina kietųjų diskų gamybą Tailande
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2011 00:21

Kompanija „Western Digital“, sustabdžiusi kietųjų diskų gamybą Tailande dėl potvynių, iš dalies atnaujino gamybą šioje šalyje.

Praėjusią savaitę kompanija atnaujino kietųjų diskų gamybą Bang Pa-In rajone Centriniame Tailande.

Nuo spalio 15 dienos šioje vietovėje vandens lygis siekė 2 metrus. Ši gamykla ankščiau nei tikėtasi atnaujino darbą. Tačiau kitos „Western Digital“ gamyklos Tailande yra užtvindytos. Tikimasi, kad vanduo iš jų bus išpumpuotas per 10 dienų, o vėliau prasidės jų valymas ir remontas.

Nepaisant to, „Western Digital“ ir jos konkurentė „Seagate“ nekeičia prognozių dėl kietųjų diskų deficito artimiausiais mėnesiais. Kompanijos mano, kad gruodžio pabaigoje kietųjų diskų paklausa sieks 170-180 milijonų vienetų, nors rinkoje jų bus žymiai mažiau – apie 120 milijonų vienetų. Ekspertai mano, kad kietųjų diskų trūkumas bus jaučiamas bent iki kitų metų pirmojo ketvirčio, o potvynio padariniai kietųjų diskų rinkoje bus jaučiami visus 2012 metus.

Nuo stichinė nelaimės nukentėjo ir kompanijų „Hutchinson Technology“, „Seagate“, „Toshiba“ ir „Hitachi“ Tailande esančios kietųjų diskų gamyklos. Šioje šalyje pagaminama beveik pusė visų kietųjų diskų.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.

 • Lietuviai dažniau spaudžia ant video reklamos (2015-06-05)

  Lietuviai ant reklamos prieš video (preroll) spaudžia pusantro karto dažniau nei ant sklandančios reklamos (brandmark), kuri yra antras daugiausiai internautų veiksmų sulaukiantis formatas. Tai atskleidžia naujausia „gemiusAdMonitor“ ataskaita „Most popular display ads Q3 - Q4 2014“. Ataskaitoje analizuojami dvylikoje Europos šalių (Bulgarija, Čekija, Estija, Kroatija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Vengrija) 2014 m. antroje pusėje vykusių reklamos kampanijų rezultatai. Analizė remiasi parodymų ir paspaudimų santykio rodikliu (CTR).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed