Atsinaujinusi „Omni ID“ privalumų programa tapo išmania ir pritaikoma prie kiekvieno kliento interesų
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 24 Rugsėjis 2012 00:00

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ atnaujino savo klientams skirtą „Omni ID“ privalumų programą, suteikiančią daug privilegijų ir specialių pasiūlymų. Nuo šiol „Omni ID“ yra pritaikoma prie konkretaus kliento interesų – „Omni ID“ korteles turintys „Omnitel“ klientai gali gauti tik jiems įdomius ir aktualius pasiūlymus savo pasirinktu būdu. Drauge pristatoma ir išmaniesiems telefonams skirta „Omni ID“ mobilioji programėlė, suteikianti galimybę sužinoti apie arčiausiai kliento buvimo vietos esančius pasiūlymus.

 

„Omni ID“ kortelių turėtojams, norintiems gauti tik jiems svarbius bei aktualius pasiūlymus, tereikia užsiregistruoti „Omni ID“ interneto svetainėje arba „Omni ID“ programėlėje bei pažymėti, kokie pasiūlymai domina ir kokiu būdu – SMS žinute, el. paštu ar į mobiliąją programėlę – norėtų juos gauti.

 

Naujoji „Omni ID“ programėlė leidžia matyti tiek visus, tiek arčiausiai vartotojo buvimo vietos esančius „Omni ID“ pasiūlymus, juos filtruoti, vykdyti paiešką, pažymėti patinkančius pasiūlymus, kurie bus matomi skiltyje „Mano pasiūlymai“ ir t.t.

 

  • Mūsų atlikta išmaniųjų telefonų turėtojų apklausa atskleidė, kad daugiau kaip 90 proc. respondentų norėtų visas nuolaidas matyti savo išmaniuosiuose telefonuose. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti atsinaujinusią, išmaniąją „Omni ID“ programą, kuri padės mūsų klientams gauti jiems aktualius pasiūlymus tiesiai į išmanųjį telefoną, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

 

Naujoji „Omni ID“ programėlė yra nemokama ir skirta išmaniesiems telefonams su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis. Ją galima parsisiųsti iš programėlių parduotuvių „App Store“ ir „Android Market“.

 

Šiuo metu „Omni ID“ privalumų programos dalyviai gali gauti nuolaidas „Omnitel“ prekėms bei paslaugoms, taip pat daugiau nei 350 „Omni ID“ partnerių pasiūlymus su nuolaida įsigyti įvairių prekių bei lankytis renginiuose, restoranuose, sporto klubuose, grožio salonuose, keliauti ir t.t. Be to, „Omni ID“ kortelė suteikia trumpesnį laukimo laiką „Omnitel“ salonuose – tereikia pridėti kortelę prie eilių reguliatoriaus.

 

„Omni ID“ privalumais ir programėle gali naudotis visi „Omnitel“ ir „Omnitel Extra“ klientai. Daugiau informacijos apie „Omnitel“ klientams skirtą „Omni ID“ privalumų programą rasite čia.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed