Atsiskaityti taksi jau pakanka mobilaus telefono
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 13 kovas 2014 15:40

Važiuojant Vilniuje „Jazzexpress“ taksi nebereikia turėti grynųjų pinigų ar mokėjimo kortelių. Keleivis gali atsiskaityti tiesiog išmaniuoju telefonu, o vairuotojas mokėjimą priims taip pat išmaniuoju įrenginiu. Tai – „Jazzexpress“ ir universalios mokėjimų platformos Mokėjimai.lt (Paysera) bendradarbiavimo rezultatas.

 

„Siekiame parodyti, kad greitai, patogiai ir pigiai galima atsiskaityti šiuolaikiniais būdais, kurių daugelis Lietuvoje įgyvendinami anksčiau nei visame pasaulyje“, - sako platformą Mokėjimai.lt administruojančios bendrovės „EVP International“ plėtros direktorius Justas Noreika.

Tokiu būdu sumokėti „Jazzexpress“ taksi gali bet kuris iš 100 tūkst. Mokėjimai.lt klientų.

 

Norint už taksi paslaugas sumokėti telefonu, keleiviui tereikia nemokamos „Paysera“ mobiliosios aplikacijos. „Jazzexpress“ taksi yra planšetiniai kompiuteriai su juose įdiegta „Paysera Retailers“ aplikacija, leidžiančia priimti mokėjimus QR kodais. Atsiskaitymo, kuris įvyksta per kelias sekundes, metu pinigai nuskaičiuojami ne per mokėtojo mobiliojo ryšio operatorių, o tiesiai iš Mokėjimai.lt sąskaitos.

 

„Tai leidžia ženkliai sumažinti finansinės tranzakcijos aptarnavimo kaštus, išvengti didelių mokėjimo kortelių aptarnavimo mokesčių. Be to, ženkliai palengvėja taksi finansinė apskaita“, - sako „Jazzexpress“ taksi verslo plėtros vadovas Dmitrijus Borisenka.

 

„Jazzexpress“ taksi automobiliuose įdiegta „Paysera Retailers“ mobilioji programa taip pat yra visiškai nemokama ir tinka bet kuriam „Android“ operacinės sistemos įrenginiui. Įdiegus „Paysera Retailers“, bet kuris toks įrenginys tampa kasos aparatu.

 

Šiai programai įdiegti nereikia jokių programavimo žinių. Sumokėti galima dviem būdais: kai pirkėjas skenuoja QR kodą arba duoda vairuotojui nuskenuoti savo mokėjimo patvirtinimo QR kodą. Pinigai pardavėjo Mokėjimai.lt sąskaitą pasiekia realiu laiku.

 

Pirkėjams skirtą mobiliąją piniginę „Paysera“ galima nemokamai atsisiųsti ne tik iš „Google Play“ aplikacijų parduotuvės, bet ir iš „App Store“ parduotuvės, skirtos iOS sistemos naudotojams. Netrukus „Paysera“ aplikacija atsiras ir „Windows Mobile“ įrenginiams.

 

„Paysera“ piniginėje įdiegtos tokios technologinės naujovės, kaip galimybė pervesti pinigus žinant tik gavėjo mobiliojo telefono numerį arba elektroninio pašto adresą, sumokėti brūkšniniu arba QR kodu. Visiškai unikali funkcija – sumokėti kitam „Paysera“ naudotojui, esančiam netoliese, nežinant jo telefono numerio ar el. pašto adreso.

 

Be kita ko, naudojantis „Paysera“ mobiliąja pinigine jau galima atsiskaityti kai kuriuose Lietuvos restoranuose, degalinėse ir sporto klubuose. Netrukus atsiras galimybė atsiskaityti Latvijoje ir Estijoje.

 

„Paysera“ ir „Paysera Retailers“ programos yra susietos su Mokėjimai.lt (Paysera) mokėjimų platforma. Naudojantis ja galima keliasdešimt kartų pigiau nei banke pervesti pinigus į užsienį, nemokamai atsiskaityti su VMI, SoDra ir šimtais komunalinių paslaugų teikėjų. Be to, nemokamos Mokėjimai.lt turėtojai gali gauti pinigus už paslaugas ar prekes internetu, SMS žinutėmis ir gausybe kitokių mokėjimo būdų.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed