Gandas: naujasis „iPhone“ turės 4,6 colių įstrižainės ekraną
Mobilusis pasaulis
Sekmadienis, 25 kovas 2012 15:03

Kai gandai apie naująjį „iPad“ pagaliau baigėsi, spekuliacijos, susijusios su naujuoju kompanijos „Apple“ išmaniuoju telefonu „iPhone“, vėl kyla į paviršių. Šįkart teigiama, jog naujas revoliuciją sukėlusio telefono modelis turės net 4,6 colių, t.y. net 11,7 centimetrų, įstrižainės ekraną.

Jau kuris laikas sklido gandas, jog naujasis „iPhone“ užtikrintai turės didesnį ekraną, tačiau nebuvo kalbama apie tokią didelę įstrižainę. Didesnį ekraną taikyti skatina Pietų Korėjos kompanijos „Samsung“ sukurta mobiliųjų telefonų serija „Galaxy“, kurios beveik visi įrenginiai turi 4 ar daugiau colių įstrižainės ekraną.

Nors „Apple“ gerbėjai jau beveik kelis metus reikalauja kompanijos kurti didesnės įstrižainės ekraną, tačiau praėjusių metų spalį pristatytas „iPhone 4S“ turėjo lygiai tokios pat įstrižainės ekraną kaip ir jo pirmtakas „iPhone 4“ - 3,5 colių.

Naujasis kompanijos telefonas, kuris tikriausiai bus pavadintas „iPhone 5“, tikriausiai turės ir naują dizainą bei keletą naujų technologijų, kurios jau buvo pristatytas kartu su naujuoju „iPad“ prieš mažiau nei mėnesį.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed