„Huawei“ planuoja įžengti į duomenų saugojimo rinką
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 26 Spalis 2015 17:58

Bendrovė „Huawei“ yra geriausiai žinoma kaip tinklo įrangos tiekėja daugeliui pasaulio telekomunikacijų įmonių. Tačiau atsižvelgdama į tai, kaip sparčiai auga perduodamų duomenų srautai ir dėl to didėja visų interneto ir mobiliųjų paslaugų apimtys, bendrovė planuoja tapti ir duomenų saugojimo produktų bei serverių gamintoja.

„Mūsų veikla keičiasi, keičiasi ir mūsų klientų poreikiai. Turime atsirasti šiose rinkose, tačiau taip pat turime sugebėti savo klientams pateikti absoliutų sprendimą. Kompanijos tikslas – pradėti teikti vartotojams viešojo „debesies“ paslaugas“, - teigia bendrovės duomenų saugojimo produktų rinkodaros skyriaus direktorius Jeffas Jiangas.

Kompanija jau dabar prekiauja duomenų saugojimo sistemomis besivystančiose rinkose, kuriose sparčiai auga duomenų centrų sukuriama paklausa. Ypač daug savo produkcijos ji tiekia Kinijai, kurioje pirmąjį 2014 m. pusmetį tapo trečiąja pagal dydį išorinių valdiklio pagrindu veikiančių duomenų saugojimo sistemų tiekėja ir užėmė 11 proc. rinkos.

Po sėkmės Kinijoje kompanija ketina plėstis už Azijos rinkos ribų. Šiais metais bendrovės duomenų saugojimo produktų mokslinių tyrimų ir plėtros padaliniuose pradėjo dirbti tūkstantis naujų darbuotojų. Kompanija ketina pasiūlyti pirkėjams produktų paketų, kuriuos sudaro serveriai, tinklo ir duomenų saugojimo įranga, o sumažinus sąnaudas klientams pasiūlyti ir geresnes kainas.

Savo produktais kompanija prekiaus pasitelkdama bendrovę „Symantec“ ir jos prekių ženklą. Šios dvi kompanijos 2008 m. buvo įsteigusios bendrą įmonę, kuri visame pasaulyje prekiavo duomenų saugojimo sistemomis, tačiau šiais metais „Huawei“ supirko visas bendros įmonės akcijas. Šiuo sandoriu buvo siekiama suteikti „Huawei“ daugiau galimybių kurti tinkamus produktų paketus, kuriuos sudarytų tinklo, serverių ir duomenų saugojimo sistemų produktai.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32











Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed