„iPhone“ programėlė apie demokratijos kūrimą Rusijoje sulaukė didžiulės sėkmės
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 15 Vasaris 2012 16:20

Tarp Rusijos „iPhone“ vartotojų pastaruoju metu labai sparčiai plinta nauja programėlė „Demokratija“. „iTunes“ parduotuvėje šis žaidimas pasirodė 2011 gruodžio 10 dieną, kai dėl klastojimo Rusijos Dūmos rinkimuose Maskvoje buvo surengtas didžiausias per paskutinius 20 metų mitingas. Vienu metu „Demokratija“ tapo populiariausia rusų kalba parsisiunčiamų programėlių iš „iTunes“.

Žaidimo pagrindinė idėja paprasta - sukurti rusišką demokratiją. Norint tai padaryti reikia prie balsadėžių atsivilioti kuo daugiau rinkėjų, kurie žaidime vaizduojami kaip avys. Tiesa, avis reikia saugoti ir „atitverti“ nuo įvairiausių „blogiečių“.

Žaidimo metu visus objektus reikia išdėlioti žaidimo lauke. Trys ar daugiau figūrėlių, sustatytų viena šalia kitos, virsta nauja figūrėle. Deputatai – Dūma, ministrai – Vyriausybe, ir t.t. Einant laikui, pasirodo naujos figūrėlės, kurias reikia rinkti po tris. Svarbu kuo ilgiau išsilaikyti žaidime ir pasiekti premjero ir prezidento postus – o gal ir daugiau.

„Mes nesitikėjome, kad šis žaidimas taps toks populiarus“, - sako vienas iš šio žaidimo kūrėjų Valentinas Merzlikinas. Jis žaidimo sėkmę aiškina geru dizainu ir pasirodymu tinkamu metu.

„Gruzijos švietimo ministerija rekomenduoja kaip mokomąją šiuolaikinės Rusijos politikos priemonę!”- ironiškai žaidimą reklamuoja jo kūrėjai.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed