„iPhone“ slaptažodį galima „nulaužti“ sąvaržėle (video)
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 23 Vasaris 2012 01:04

Iš apsaugoto slaptažodžiu išmaniojo telefono „iPhone“ galima skambinti ir siųsti pranešimus. Tam tereikia paprastos sąvaržėlės arba bet kokio įrankio, kuriuo galima atidaryti SIM kortelės skyrių.

„Nulaužimas“ galimas tik tada, jei ekrane yra pranešimas apie praleistą skambutį. Tada sąvaržėle reikia ištraukti SIM kortelę, palaukti kelias sekundes, vėl ją įstatyti ir perbraukti pirštu per pranešimą.

Taip atsiras galimybė skambinti, siųsti SMS ir elektroninius laiškus, o taip pat peržiūrėti ir redaguoti kontaktų sąrašą. Kitos „iPhone“ galimybė liks neprieinamos.

Tokiu būdu galima „nulaužti“ bet kurį „smartfoną“, kuriame įdiegta operacinė sistema „iOS 5“. Tai gali būti „iPhone 3GS“, „iPhone 4“ arba „iPhone 4S“.

Pateiktas metodas turi savo trūkumų. Jis nesuveiks be pranešimo apie praleistą skambutį. Be to, reikės išlaukti momento, kada aparatas ieškos tinklo. Sprendžiant iš pateikto video, iš pirmo karto tai padaryti sunku.Praėjusių metų rudenį buvo pateiktas panašus „iPad“ planšetės „nulaužimo“ būdas. Po dviejų savaičių „Apple“ išleido atnaujinimą, kuris neutralizavo „skylę“.

Parengė: redakcija
Šaltinis: Technolog

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed