Keliaukime išmaniai!
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:12

Išmanieji telefonai yra šių dienų karaliai. Be „protingosios“ programėlės — apps‘o sunkiai apsieiname kiekvienas iš mūsų. Išmaniųjų programėlių pagalba bendraujame su kitais, dalinamės nuotraukomis, žaidžiame, sportuojame ir keliaujame. Tiek „Apple App Store“, tiek „Google Play Store“ siūlo virš milijono įvairiausių programėlių. Daugelis jų skirtos keliaujantiems ir gali labai praversti tiek ruošiantis keliauti, tiek ir pačios kelionės metu.

„Tripadvisor“ miesto gidas

„Tripadvisor puiki programėlė, kurioje pateikiami 80 miestų kelionių gidai. Svarbus „Tripadvisor“ apps‘o  privalumas yra tas, kad programėlė veikia be interneto ryšio ir leidžia naudotis žemėlapiais, lankomų vietų aprašymais, susikurti turų maršrutus ir net kurti kelionių dienoraštį. Išmaniosios programėlės naudojimas labai paprastas: prieš vykstant į kelionę reikia instaliuoti reikiamo miesto turą ir...viskas! Programėlė veikia tiek iOS, tiek ir Android operacinėse sistemose.

Google Maps „offline“

Dar viena unikali programėlė, kurią verta turėti kelionės metu. Jei kelionėje neturite galimybės naudotis mobiliuoju internetu parsisiųskite Google Maps programėlę, kuria galima naudotis neprisijungus prie interneto ryšio. Nustatyti savo buvimo vietą galite judindami žemėlapį arba paieškos laukelyje suvedę norimą vietą. Google Maps „offline“ programėlė tinka iOS ir Android operacinėms sistemoms.

„Muzio“

Atostogų metu norisi sukaupti kuo daugiau prisiminimų, nuotraukų ir video reportažų. Tam puikiai pasitarnauja „Muzio“ išmanioji programėlė. Pastaroji leidžia kaupti visus įsimintiniausias gyvenimo akimirkas. „Muzio“ dėka galima kurti ir kaupti įvairiausias nuotraukų, video, audio, tekstų kolekcijas ir jungti jas į bendrą istoriją. Svarbu, kad visomis kolekcijomis galima dalintis Facebook, Twitter ir kituose socialiniuose tinkluose. Taigi, apie jūsų kelionių įspūdžius gali sužinoti visas pasaulis.

„Spotify“

Nei viena tobula kelionė neįsivaizduojama be mėgstamos muzikos. Tam, kad atostogų metu jus lydėtų mėgstamiausi ritmai naudokitės „Spotify“ muzikos programėle. Programa leis išsaugoti net 3333 dainas ir klausytis jų neaktyvuojant interneto ryšio net 30 dienų!

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed