Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant?
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 30 Rugsėjis 2019 20:32

Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 

Airbnb

Jeigu norite kelionės metu nepermokėti, tačiau apsigyventi išties kokybiškoje vietoje – tokiu atveju labai siūloma ši programėlė, kuri suteikia galimybę rasti žmonių namus, kurie pigiai nuomoja kambarius. Žinoma, čia siūlomi ir viešbučiai, tačiau pagrindinės jos išskirtinumas ir yra tai, kad galėsite permiegoti kokybiškai bei pigiai. Egzistuoja ir internetinis puslapis, tačiau su programėlė viskas yra kur kas paprasčiau.

Maps.me

Ši programėlė labai puikiai tinka tiems, kurie keliauja savarankiškai. Ji labai dažnai pavadinama kaip viena geriausių GPS programėlių, kuri padeda kur kas paprasčiau keliauti ir fiksuos savo maršrutą. Kol vieni vis dar džiaugiasi Google žemėlapiais, tuo tarpu kiti akcentuoja, kad ši programėlė laimi dėl daugelio priežasčių.

TripAdvisor

Dar viena programėlė, kuri dažniausiai naudojama tuomet, kai norisi sutaupyti, tačiau gauti geriausios kokybės paslaugas. Paprasčiausiai joje rasite daugelio pasaulio miestų viešbučių, restoranų bei kitų objektų apibūdinimus, juolab, žmonių komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę, ar verta čia apsilankyti. Nepamirškite, kad šią programėlė palaiko žmones, kurie ja naudoja, tad ne tik skaitykite kitų žmonių patirtis, tačiau taip pat ir palikite savo komentarus.

Uber

 

Ši važinėjimo programėlė populiari taip pat daugelyje pasaulio miestų. Tai puikus būdas keliauti pigiai ir tuo pačiu labai patogiai. Nepamirškite taksi, kadangi tai yra atgyvena.

Kelionės su tinkamomis telefonų programėlėmis bus kur kas patogesnės ir tuo pačiu visada galėsite jaustis labai saugus. Natūralu, kad daugelis nenori papildomai už jas mokėti. Dėl to pergyventi nereikia, kadangi daugelis tokio tipo programėlių yra visiškai nemokamomis. Akivaizdu, kad šiais laikais saugiai keliauti galima išties labai pigiai, tad pasinaudokite tuo!

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed