Mesti rūkyti padės ir mobilioji programėlė
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2012 00:00

Mesti rūkyti skatinantis interaktyvus sprendimas „iCoach“ (www.exsmokers.eu), kuris yra prieš rūkymą nukreiptos Europos Komisijos inicijuotos kampanijos „Exrūkaliai nenugalimi“ dalis, nuo šiol visiems norintiems yra prieinamas ir kaip mobiliajam telefonui skirta programėlė. Ši nemokama programėlė veikia su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, ją galima parsisiųsti iš internetinių programėlių parduotuvių (www.exsmokers.eu/mobile).


Naujoje programėlėje galima rasti įvertinimo jau spėjusias sulaukti tokias internetinės „iCoach“ versijos ypatybes kaip dienos patarimai, metančiojo rūkyti dienoraštis, testai pažangai matuoti ir biblioteka su naudinga informacija apie sveikatą. Visais šiais dalykais nuo šiol galima naudotis keliaujant, neprisijungus prie savo kompiuterio.

Be to, mobilioji „iCoach“ programėlė papildyta ir keliomis naujomis funkcijomis. Viena jų – buvimo vietos nustatymo funkcija, padedanti vartotojams pažymėti savo pamėgtas rūkymo vietas ir, atsikratant šio žalingo įpročio, paversti jas nerūkymo zonomis. Dar viena šios programėlės ypatybė – praktiškas panikos mygtukas, kuris pasiūlo skubų nuo rūkymo padedantį susilaikyti patarimą, kai to reikia labiausia.

Užsiregistravę „iCoach“ programoje yra priskiriami vienam iš 5 lygių, kurie parenkami pagal siekiančiojo mesti rūkyti padarytą pažangą. Pirmasis lygis skirtas rūkaliams, kurie apskritai nenori mesti rūkyti, o paskutinis lygis skirtas žmonėms, nerūkantiems jau ilgiau kaip 6 mėnesius. Pradėjęs naudotis „iCoach“ programėle, kiekvienas vartotojas gauna individualius patarimus, padedančius atsikratyti rūkymo įpročio.

Mobilioji „iCoach“ programėlė palaiko 22 oficialias ES kalbas. Jos veikimas pagrįstas naujausiais moksliniais tyrimais, praktine klinikine patirtimi ir psichologų bei komunikacijos specialistų patarimais. Atliktas tyrimas parodė, kad po trijų mėnesių naudojimosi „iCoach“ programėle daugiau kaip 33 proc. jos vartotojų buvo bent vienu lygiu pažengę į priekį.

„YouTube“ filmukas ->>

 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed