Mobiliuosiuos telefonus lietuviai dziovina mikrobangu krosnelese
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 26 Gegužė 2014 12:47

Kai prieš keletą mėnesių kompanija „Samsung“ pristatė aukščiausios klasės išmanųjį telefoną „Galaxy S5“ bene didžiausio susidomėjimo sulaukė šio įrenginio atsparumas vandeniui. Interneto platybėse netrukus paplito nuotraukos ir filmuoti vaizdeliai, kuriuose naujasis „Samsung“ flagmanas patyrė išmėginimus vazose, dušo kabinose, akvariumuose ar fontanuose.

 

„Samsung“ serviso centro vadovas Dainius Žilinskas teigia, kad toks susidomėjimas neatsitiktinis. Statistika rodo, kad daugiau nei dešimtadalis į serviso specialistų rankas patenkančių telefonų yra pažeisti drėgmės. Tad atsparumo vandeniui savybės nuo nepatogumų išgelbės ne vieną išmaniojo įrenginio savininką.

 

„Mažai kas supranta, kad telefonu nedera kalbėti per lietų, imti jo šlapiomis rankomis, nes taip elgiantis galima pakenkti įrenginiui. Nekart susidūrėme su atveju, kai telefonui sušlapus jį mėginama džiovinti mikrobangų krosnelėje. Tuo metu visi šlapi komponentai tiesiog sudega. Tokį įrenginį atpažįstame iškart - jei jis džiovintas mikrobangose, bus sudegę tam tikri komponentai“, - pasakojo D. Žilinskas.

 

Telefonus mėgstama sausinti ir plaukų džiovintuvais. Pasak pašnekovo, tai mažesnė blogybė, tačiau geriausiai sušlapusį įrenginį kuo skubiau išardyti – išimti bateriją – ir tuomet atvežti į autorizuotą serviso centrą. Specialistas įspėja, kad sušlapusi įkrovimo jungtis kelia pavojų – pradėjus krauti akumuliatorių gali įvykti trumpas sujungimas. Todėl su išmaniaisiais įrenginiais dera elgtis atsakingai.

 

Telefonui gali pakenkti ir temperatūrų kaita. Jei šaltą žiemą telefoną nešatės rankoje, o paskui einate į šiltą patalpą, to gali pakakti, kad telefone susidarytų kondensatas ir sudrėgtų įrenginio komponentai.

 

Serviso centro vadovas turi ir dar vieną patarimą – nesinešiokite telefono vienoje kišenėje su metalinėmis monetomis ar raktais. Daiktams trinantis vienam į kitą susidaro metalo dulkės. Kadangi visi mikrofonai ir ausinės turi magnetus, jie šias dulkes pritraukia ir jūsų balsas pašnekovui tampa prasčiau girdimas arba jūs nebegirdite pašnekovo.

 


Susijusios naujienos:

  • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

    Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

    Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

  • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

    Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

  • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

    Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

  • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

    Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

  • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

    Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed