Naujųjų „Nokia Lumia 920“ ir „Lumia 820“ arsenale – bevielis įkrovimas ir papildytos tikrovės žemėlapiai
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 05 Rugsėjis 2012 21:33

Suomijos bendrovė „Nokia“ šiandien pristatė pirmuosius telefonus su „Windows Phone 8“ operacine sistema „Lumia 920“ ir „Lumia 820“. Naujieji telefonai išsiskirs galimybe baterijas įkrauti bevieliu būdu, o serijos flagmanas „Lumia 920“ bus aprūpintas fotokameroje integruota „Nokia PureView“ slankiojo objektyvo technologija.
Fotografuojant be blykstės naujasis „Lumia 920“ objektyvas sugeria iki penkių kartų daugiau šviesos nei kitų gamintojų išmanieji telefonai. Šviesos kiekis, patenkantis į objektyvą, yra svarbiausias kriterijus norint padaryti ryškias, kontrastingas ir šviesas nuotraukas ar video įrašus patalpose ar tamsiu paros metu.

„Su „Nokia PureView“ bus galima padaryti itin detalias nuotraukas, kurios paprastai yra išgaunamos veidrodiniais fotoaparatais. „Lumia 920“ įdiegta technologija leis fotografuojant ar filmuojant namuose, lauke, kavinėse ar netgi tamsią naktį išgauti profesionaliai atrodančius rezultatus“, – sakė „Nokia Smart Devices“ vykdančioji viceprezidentė Jo Harlow.

„Lumia 920“ telefonas išsiskirs ir papildytos realybės „Nokia City Lens“ funkcija, kuri bus susieta su „Nokia“ žemėlapių programa. Nukreipus telefono objektyvą į miesto gatvę, „City Lens“ matomą vaizdą ekrane papildys informacija apie toje gatvėje esančias parduotuves, kavines, viešbučius ar kitus pastatus. Kartu su patobulintomis „Drive“ ir „Transport“ programomis, „Nokia“ vartotojams pasiūlys plačiausią vietos nustatymo paslaugų paketą.

„Lumia 820“ yra stilingas ir itin spartus vidutinės klasės išmanusis telefonas, turintis „microSD“ atminties kortelių lizdą. Jis turės įvairių spalvų keičiamus dangtelius, kurie bus gaminami iš tų pačių medžiagų kaip ir aukščiausios klasės „Lumia 920“ korpusas.

„Nokia Lumia 920“ telefono baterija bus galingiausia gamintojo istorijoje (2000 mAh) ir ją bus galima įkrauti specialiu krovikliu bevieliu būdu. Tokiu būdu bus galima įkrauti ir „Lumia 820“ telefono bateriją pasirinkus tam pritaikytą korpuso dangtelį.

„Nokia“ telefonams sukurti du stilingi bevieliai krovikliai. „Fatboy Rechargeable Pillow” kroviklis primins pagalvėlę, o viena iš pasaulio garso atkūrimo lyderių – kompanija JBL – sukūrė retro stiliaus bevielio įkrovimo kolonėles. Ant kolonėlės paguldytas telefonas ne tik įsikraus, bet per NFC jungtį tuo pačiu metu bus galima klausytis telefone įrašytos muzikos.

Abejuose telefonuose naudojama „Windows Phone 8“ operacinė sistema leis telefonus dar labiau pritaikyti pagal asmeninius poreikius ir sekti aktualią informaciją tiesiog pagrindiniame telefono lange. Ši operacinė sistema turės iškart įrašytą „Microsoft Office“ programų paketą, kuris leis atidaryti visus reikiamus dokumentus, ir greitą bei saugią „Internet Explorer 10“ naršyklę.

„Nokia Lumia 920“ išmanusis telefonas prekyboje pasirodys geltonos, raudonos, pilkos, baltos ir juodos spalvų, o „Lumia 820“ dar turės žalsvai mėlynos ir violetinės spalvų korpusus. Smulkesnė informacija apie prekybos pradžią ir telefonų kainas bus paskelbta vėliau.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed