Naujiena Lietuvoje — pristatytas naujas išmaniojo telefono modelis „Honor“
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:29

Visai neseniai Lietuvoje pirmą kartą pristatyti nauji išmanieji telefonai „Honor“. Tai naujas prekinis ženklas mūsų šalyje. „Honor“ išmanieji telefonai skirti jaunosios kartos atstovams. Kaip teigia šio prekinio ženklo kūrėjai, „Honor 7 Lite“ ir „Honor 8“ — tai skaitmeninės kartos grupei dedikuotas mobilusis įrenginys. Nauji išmanieji patiks jaunuoliams, mėgstantiems kokybę ir internete praleidžiantiems didžiąją dalį savo laisvalaikio.

„Honor“ yra geriausias pasirinkimas bendravimui socialiniuose tinkluose, video peržiūroms ir kitoms kasdiūenėms operacijoms internete. „Honor“ mobiliųjų įrenginių privalumai: didelė duomenų talpa, išmani kamera ir ilgai veikianti baterija.

„Honor 7 Lite“ — ilgesnės naudojimosi telefonu galimybės

Išmanusis modelis „Honor 7 Lite“ — tai optimaliausias pasirinkimas kinomanams ir melomanams. Modelyje įdiegta 3000 mAh talpos baterija suteikia plačias galimybes ne tik naršyti internete, bet taip pat žiūrėti filmus ir klausytis muzikos 2 ar net 3 kartus ilgiau. Beveik 5,5 colių ekranas galingas keturių branduolių „Kirin 650“ procesorius leis mėgautis įvairiais žaidimais ar išmaniosiomis programėlėmis. O 16 GB vidinė atmintis ir 13 megapikselių galine kamera garantuos, kad nuotraukos bus ne tik kokybiškos, bet puikiai saugomos.

„Honor 8“ elegantiškas ir stilingas

Šis „Honor“ prekinio ženklo modelis skirtas kokybės ir raiškos gerbėjams. Išmanusis su 5,2 colių įstrižainės „Full HD“ 1080P raiškos ekranu, palaikančiu 96 proc. spalvų gamą pakerės ne vieną. Telefonas žavi ir savo vidinės atmintie dydžiu: jame įdiegta 32 GB atminties plokštė, tačiau papildomai įrenginys gali palaikyti ir micro SD atminties kortelę iki 128 GB. „Honor 8“ įdiegtas „Kirin 950“ procesorius ir 3000 mAh talpos baterija, todėl telefono naudojimas, kaip ir „Honor 7 Lite“ yra žymiai ilgesnis nei esame pratę. „Honor 8“ stebina ir profesionaliomis kameros funkcijomis, kaip atviros diafragmos reguliavimas. Jei ieškote kažko naujo ir dar nepažinto, „Honor“ suteikia progą pasimėgauti naujaisiais savo įrenginiais.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed