Naujiena Lietuvoje — pristatytas naujas išmaniojo telefono modelis „Honor“
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 09 Rugpjūtis 2016 15:29

Visai neseniai Lietuvoje pirmą kartą pristatyti nauji išmanieji telefonai „Honor“. Tai naujas prekinis ženklas mūsų šalyje. „Honor“ išmanieji telefonai skirti jaunosios kartos atstovams. Kaip teigia šio prekinio ženklo kūrėjai, „Honor 7 Lite“ ir „Honor 8“ — tai skaitmeninės kartos grupei dedikuotas mobilusis įrenginys. Nauji išmanieji patiks jaunuoliams, mėgstantiems kokybę ir internete praleidžiantiems didžiąją dalį savo laisvalaikio.

„Honor“ yra geriausias pasirinkimas bendravimui socialiniuose tinkluose, video peržiūroms ir kitoms kasdiūenėms operacijoms internete. „Honor“ mobiliųjų įrenginių privalumai: didelė duomenų talpa, išmani kamera ir ilgai veikianti baterija.

„Honor 7 Lite“ — ilgesnės naudojimosi telefonu galimybės

Išmanusis modelis „Honor 7 Lite“ — tai optimaliausias pasirinkimas kinomanams ir melomanams. Modelyje įdiegta 3000 mAh talpos baterija suteikia plačias galimybes ne tik naršyti internete, bet taip pat žiūrėti filmus ir klausytis muzikos 2 ar net 3 kartus ilgiau. Beveik 5,5 colių ekranas galingas keturių branduolių „Kirin 650“ procesorius leis mėgautis įvairiais žaidimais ar išmaniosiomis programėlėmis. O 16 GB vidinė atmintis ir 13 megapikselių galine kamera garantuos, kad nuotraukos bus ne tik kokybiškos, bet puikiai saugomos.

„Honor 8“ elegantiškas ir stilingas

Šis „Honor“ prekinio ženklo modelis skirtas kokybės ir raiškos gerbėjams. Išmanusis su 5,2 colių įstrižainės „Full HD“ 1080P raiškos ekranu, palaikančiu 96 proc. spalvų gamą pakerės ne vieną. Telefonas žavi ir savo vidinės atmintie dydžiu: jame įdiegta 32 GB atminties plokštė, tačiau papildomai įrenginys gali palaikyti ir micro SD atminties kortelę iki 128 GB. „Honor 8“ įdiegtas „Kirin 950“ procesorius ir 3000 mAh talpos baterija, todėl telefono naudojimas, kaip ir „Honor 7 Lite“ yra žymiai ilgesnis nei esame pratę. „Honor 8“ stebina ir profesionaliomis kameros funkcijomis, kaip atviros diafragmos reguliavimas. Jei ieškote kažko naujo ir dar nepažinto, „Honor“ suteikia progą pasimėgauti naujaisiais savo įrenginiais.

 


Susijusios naujienos:

 • Rentgeno aparatas jūsų telefone — technologijų revoliucija artėja (2016-08-23)

  Visai neseniai, išmaniųjų technologijų srityje pasirodė neįprastos naujienos — mokslininkai prakalbo apie skenerį mobiliajame telefone. Skenerio veikimas bus panašus į rentgeno aparatą. Jungtinėse Amerikos Valstijose esančioje Niujorko valstijoje įsikūręs Renselyro politechnikos institutas pristatė skenerio prototipą.

 • Saugesnė „Android“ sistema su „BullGuard“ (2016-08-23)

  Telefonus kaip ir kompiuterius reikia saugoti ne tik nuo vagišių, bet ir nuo nepageidaujamų, kenkėjiškų programų. Šiomis dienomis, kuomet telefonu naudojamės žymiai dažniau nei nešiojamu kompiuteriu ar planšete, reikia būti tikriems, kad mūsų duomenys bus saugūs ir nenutekės kur nereikia.

 • „Samsung Galaxy Note 7“ tirumfas prieš „iPhone“ — pramanai ar realybė? (2016-08-09)

  Vos prieš keletą dienų skaitmeninės įrangos gigantas „Samsung Electronics“ pristatė savo naująjį kūrinį — „Samsung Galaxy Note 7“. Nors taip lauktojo išmaniojo pristatymas vyko tik trijose pasaulio valstybėse (JAV, Brazilijoje ir Didžiojoje Britanijoje) tiesiogines renginio transliacijas buvo galima stebėti ir Lietuvoje.

 • Išmaniųjų telefonų tendencijos: ko sulauksime ateityje? (2016-07-18)

  Technologijos vystosi ir tobulėja taip greitai, kad ne visi įstengia žengti su jomis tuo pačiu ritmu. Mobiliųjų telefonų gamintojai kasmet pristato naujus modelius, kurie net keletą kartų pranoksta ankstesniuosius variantus. O kas gi laukia 2017 metais? Kas nustebins, o kas patirs fiasko? Trumpai ir aiškiai apie netolimąją išmaniųjų telefonų ateitį...

 • Keliaukime išmaniai! (2016-07-18)

  Išmanieji telefonai yra šių dienų karaliai. Be „protingosios“ programėlės — apps‘o sunkiai apsieiname kiekvienas iš mūsų. Išmaniųjų programėlių pagalba bendraujame su kitais, dalinamės nuotraukomis, žaidžiame, sportuojame ir keliaujame. Tiek „Apple App Store“, tiek „Google Play Store“ siūlo virš milijono įvairiausių programėlių. Daugelis jų skirtos keliaujantiems ir gali labai praversti tiek ruošiantis keliauti, tiek ir pačios kelionės metu.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed