Naujoji „Samsung“ mobilioji programėlė – dovana futbolo sirgaliams
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 18 Rugsėjis 2014 12:49

Vilnius, Lietuva, 2014 m. rugsėjo 17d. „Samsung Electronics“ pristatė „KICK“ – šiuolaikišką mobiliąją programėlę futbolo fanams, kurioje pateikiama futbolo statistika, duomenys bei su šia sporto šaka susijusios naujienos esamuoju laiku.

 

Mobilioji programėlė buvo sukurta, atsižvelgiant į Europos Sąjungoje atlikto tyrimo, kuriame dalyvavo 1000 futbolo sirgalių, duomenis. „Samsung Media Solutions Centre Europe“ inicijuoto tyrimo duomenimis, norėdamas išlaikyti informacinį pranašumą, vienas iš šešių (15%) Europos sirgalių pasaulines futbolo naujienas skaito ne rečiau kaip kas valandą.

 

Tuo tarpu beveik pusė (45%) Europos futbolo sirgalių futbolo naujienas tikrina kartą per dieną. Net 63% apklaustųjų mano, kad diskutuojant apie futbolą sekti naujienas yra iš tiesų svarbu.

 

„Mes nuolat siekiame kurti produktus, kurie būtų naudingi mūsų vartotojams. Ne išimtis ir ši mobilioji programėlė, skirta futbolo mylėtojams. Mobiliojoje programėlėje skelbiami rungtynių rezultatai, statistika, pristatomos naujienos ir aktualūs straipsniai, be to, visa tai atnaujinama realiu laiku.

 

Programėlė suteikia futbolo sirgaliams informaciją, kuri prieš tai buvo prieinama tik didiesiems naujienų transliuotojams, tokiems kaip „Sky“, „BBC“ ir „CNN“,“ – teigė „Samsung Electronics Baltics“ Lietuvos atstovybės vadovas Simonas Skupas.

 

Programėlė veikia „Samsung“ planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose bei yra suderinama su „Samsung“ išmaniaisiais televizoriais. Sirgaliai turi galimybę perkelti statistinius duomenis ir informaciją apie žaidėjus iš savo „Samsung“ planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono į „Samsung“ išmaniojo televizoriaus ekraną, taip sukurdami visiškai naują futbolo stebėjimo patirtį.

 

Programėlę galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ ir „Samsung GALAXY Apps“.

 

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ yra pasaulinė technologijų lyderė. Žmonių gyvenimą praturtina daugybė „Samsung“ kuriamų inovacijų: televizoriai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, kameros, namų apyvokos priemonės, spausdintuvai, LTE sistemos, medicinos įranga, puslaidininkiai bei LED sprendimai. Bendrovėje dirba 286 000 darbuotojų 80 valstybių, o metų apyvarta viršija 216,7 milijardo JAV dolerių.

 

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, metų pardavimai sudaro 386,2 milijono JAV dolerių (290 milijonų eurų). Daugiau informacijos: www.samsung.com.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed