„Nissan“ pristatė savaime susitaisančius „iPhone“ dėklus
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 18 Sausis 2012 11:34

Daugelis mūsų dabar išgirdę žodį „Nissan“ pagalvoja apie automobilius. Japonų automobilių gamintoja yra sukūrusi keletą pasaulyje ypač žinomų modelių, tarp kurių „Skyline“ bei populiarusis „350Z“.

Bet „Nissan“ visai neseniai pranešė apie naujojo produkto planus, kuris visiškai nesusijęs su automobiliais. Kompanija ruošiasi išleisti visą liniją savaime susitaisančių dėklų, skirtų išmaniesiems telefonams „iPhone“.Pavadinimu „Nissan Scratch Shield“, vieniems populiariausiems šių dienų išmaniesiems telefonams „iPhone“ skirtas dėklas ne tik apsaugos įrenginį nuo sutrenkimų, bet ir pats savaime susitaisys, jei bus įbrėžtas dėklo korpusas.

„Dėklo išorės dažai yra pagaminti iš polirotaksano, kas reiškia, jog jei dėklo korpusas bus pažeistas, pavyzdžiui, įbrėžtas, tuomet cheminė dažų struktūra leis užpildyti pažeistas vietas ir taip atstatyti į pradinę formą visą dėklo struktūrą“, - aiškinama „Nissan“ pranešime.

Tiesa, su raktu ar kitu daiktu padaryti gilūs įbrėžimai nebus savaime „užlopomi“, tačiau ši technologija leis dėklui būti kaip naujam žymiai ilgesnį laiko tarpą negu kitų gamintojų alternatyvos. Be to, „Nissan“ jau pradėjo teikti licenzijas kai kuriems gamintojams, jog ir šie pradėtų naudoti tokią pačią technologiją.

„Nissan Scratch Shield“ buvo pristatytas šį savaitgalį, Dubajuje vykusioje automobilių parodoje. Keletas šio dėklo vienetų buvo išdalinta žurnalistams ir renginio dalyviams. Pirmieji atsiliepimai iš tiesų buvo geri. Kompanija „Nissan“ šiuos dėklus į prekybą tikisi paleisti jau šiais metais.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed