„Nokia 5800 XpressMusic“: vėl problemos
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 05 kovas 2009 18:02
Prieš kelias dienas buvo pradėta prekiauti Šiaurės Amerikai skirta „Nokia 5800 XpressMusic NAM“ versija. Internete beveik iš karto atsirado pranešimų, kad 3G tinkluose telefonas veikia nestabiliai. „Nokia“ sureagavo greitai – Niujorke ir Čikagoje visi „Nokia 5800 XpressMusic NAM“ modeliai išimti iš prekybos. Pirkėjams vėl siūloma europinė telefono versija.
„Nokia“ praneša esanti informuota, kad naujas aparatas neveikia 3G tinkluose ir ieškomas problemos sprendimas. „Pirkėjų pasitenkinimas ir gaminio kokybė yra mums svarbūs ir mes rimtai žiūrime į visus nusiskundimus. „Nokia“ aiškinasi gedimo priežastis, o visiems klientams, kuriems iškilo problemų, rekomenduojame kreiptis į „Nokia Customer Care“ – skelbia „Nokia“.
Tuo tarpu Dalase ir Majamyje pirkti „Nokia 5800 XpressMusic NAM“ telefonai 3G tinkluose veikia gerai. Pirmaisiais mėnesiai Europoje ir Azijoje išleistas aparatas turi brokuotą garsiakalbį. Kai kurie telefono savininkai tai jau pajautė, bet anksčiau ar vėliau visų pirmos partijos „Nokia 5800 XpressMusic“ garsiakalbiai nustos veikti ir juos reikės pakeisti naujais.

Parengė: redakcija
Šaltinis: intomobile.com
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed