„Nokia“ pardavė pusantro milijardo telefonų su „S40“ operacine sistema
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 26 Sausis 2012 14:03

Suomių mobiliųjų telefonų gamintoja „Nokia“ paskelbė pardavusi 1,5 mlrd. telefonų, kuriuose įdiegta operacinė sistema „Series 40“ („S40“).

Pirmasis „S40“ telefonas buvo pagamintas dar 1999 metais, ši operacinė sistema smarkiai sustiprino „Nokia“ pozicijas mobiliųjų telefonų rinkoje, skelbia BBC.

„Sunku sugalvoti produktų liniją, kuri būtų turėjusi tokią didelę įtaką žmonijai“, – teigė „Nokia“ mobiliųjų telefonų padalinio vadovė Mary McDowell.

„S40“ operacinę sistemą naudojantys telefonai gali paleisti įvairias aplikacijas, tačiau neturi tokios galingos techninės įrangos, kaip išmanieji telefonai. Tiesa, „S40“ buvo nuolat tobulinama ir šiuo metu, 1999 metų standartais, galėtų būti vadinama išmaniųjų telefonų operacine sistema.

„Nokia“ skaičiuoja, kad pasaulyje gali būti naudojama per 675 mln. telefonų su „S40“. Šiuo metu kiekvieną sekundę yra parduodama apie 12 telefonų su šia operacine sistema.

Kompanija tiki, kad „S40“ dar turi potencialo, kadangi ji efektyviai naudoja telefono atmintį ir neeikvoja baterijos. Kadangi ją naudojantys telefonai yra nebrangūs, didžiausią paklausą jie turi šalyse su žemesniu pragyvenimo lygiu.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed