„Samsung Galaxy Note 4“ Lietuvą pasieks jau spalį
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 15 Spalis 2014 17:13

Vilnius, Lietuva, spalio 15 d., 2014 – „Samsung Electronics“ naujausias „Note“ serijos telefonas „Samsung Galaxy Note 4“ Lietuvos prekybos vietas pasieks spalio mėnesį. „Note“ serijos inovatyvūs įrenginiai išsiskiria dideliu, patogiu naudoti ekranu ir „S Pen“ funkcija.

 

Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje, teigė, kad nuolatinėmis inovacijomis siekiama palengvinti žmonių gyvenimą: „Telefone įdiegtos visos naujausios technologijos, leidžiančios kokybiškai, greitai ir efektyviai atlikti kasdienius darbus ir pareigas.“

 

Galingas įrenginys

„Samsung Galaxy Note 4“ išmaniajame telefone įdiegtas 5,7 colio „Quad HD Super AMOLED“ ekranas, kuris aiškiai ir ryškiai atkuria vaizdus, turi geresnį vaizdo atkūrimo kampą ir leidžia vartotojui mėgautis kokybišku vaizdu. Didelis ekranas ir kelių langų funkcija („Multi Window“) leidžia vartotojui pereiti iš vienos programos į kitą, neuždarant naudojamos programos lango. Taip užtikrinamas didesnis produktyvumas, suteikiant galimybę patogiai naudotis keliomis programomis vienu metu.

 

Be to, įrenginyje įdiegtos naujausios vaizdo kameros sistemos, leidžiančios fiksuoti ryškesnius ir aiškesnius vaizdus. Įrenginio galinėje dalyje įdiegta 16 megapikselių kamera, turinti išmanųjį optinio vaizdo stabilizatorių, kuris leidžia kokybiškai fotografuoti ir filmuoti drebančia ranka. Išmaniojo telefono priekyje esanti 3,7 megapikselio kamera turi naują fotografavimo režimą, leidžiantį padaryti nuotrauką 120 laipsnių kampu („wide selfie“), todėl nekils problemų norint nusifotografuoti su dideliu būriu draugų.

 

Jei dažnai ir daug naudojatės telefonu, aktuali „Galaxy Note 4“ savybė – greito įkrovimo funkcija ir energijos taupymo režimas, dėl kurio išmanusis telefonas gali veikti ilgiau nei įprastai. Naujajame telefone įdiegti keli mikrofonai ir patobulintas garsiakalbis, todėl nebekils problemų kalbant triukšmingoje aplinkoje. Įdiegtas diktofonas atskiria aštuonis skirtingus balsus, todėl dalyvaujant grupinėje diskusijoje bus paprasta išskirti ir klausytis tam tikro kalbėtojo.

 

„Samsung Galaxy Note 4“ siūlo patobulintą piršto antspaudų skaitytuvą. Tokiu būdu siekiama apsaugoti asmeninius duomenis.

 

„S Pen“ ir „S Note“ – kasdienėms užduotims

Siekiant kasdienes užduotis atlikti greičiau ir lengviau, buvo patobulintas „S Pen“ rašiklis, kuris išplečia vartotojo sąsajos galimybes - leidžia patogiau įvesti informaciją ir valdyti įrenginį. Rašikliu taip pat galima akimirksniu aktyvuoti „Gestų komandas“ („Air Command“) – tai naudingų funkcijų, tokių kaip „Action Memo“, „Screen Write“, „Image Clip“ ir „Smart Select“ rinkinys. Pavyzdžiui, „Smart Select“ leidžia greitai užfiksuoti, išsaugoti ir persiųsti ekrane rodomą vaizdą.

 

Siekiant efektyviau žymėti pastabas, telefone įdiegta „S Note“ programėlė. Naudodami ją vartotojai gali ne tik įvesti tekstą ar rašyti, bet pasitelkdami funkciją „Foto Pastaba“ („Photo Note“) fotografuoti popieriaus lape ar auditorijos lentoje esantį tekstą, kuris greitai ir lengvai konvertuojamas į „S Note“ programėlę.

 

Funkcionalus dizainas

Naujasis „Samsung Galaxy Note 4“ – aptakių formų ir stilingo dizaino įrenginys, jo metalinis rėmelis susilieja su ekranu. Galinis dangtelis – minkštos tekstūros, todėl įrenginį malonu laikyti rankoje. Prietaisas ne tik gražiai atrodo, bet ir sukuria tvirtumo įspūdį. Naująjį modelį pirkėjai galės rinktis su 3 skirtingų spalvų korpusais: medžio anglies juodumo, šalnos baltumo ir bronzinės aukso spalvos.

 

Numatoma įrenginio kaina – apie 750 eurų (2590 Lt).

Daugiau informacijos ir produkto nuotraukų: www.samsungmobilepress.com.

 

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ yra pasaulinė technologijų lyderė. Žmonių gyvenimą praturtina daugybė „Samsung“ kuriamų inovacijų: televizoriai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, kameros, namų apyvokos priemonės, spausdintuvai, LTE sistemos, medicinos įranga, puslaidininkiai bei LED sprendimai. Bendrovėje dirba 286 000 darbuotojų 80 valstybių, o metų apyvarta viršija 216,7 milijardo JAV dolerių. 1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, metų pardavimai sudaro 386,2 milijono JAV dolerių (290 milijonų eurų). Daugiau informacijos: www.samsung.com.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed