Saugesnė „Android“ sistema su „BullGuard“
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2016 10:34

Telefonus kaip ir kompiuterius reikia saugoti ne tik nuo vagišių, bet ir nuo nepageidaujamų, kenkėjiškų programų. Šiomis dienomis, kuomet telefonu naudojamės žymiai dažniau nei nešiojamu kompiuteriu ar planšete, reikia būti tikriems, kad mūsų duomenys bus saugūs ir nenutekės kur nereikia.

Piktybiškos, virusinės programos gali ne tik nutekinti duomenis, bet jas visiškai pradanginti. Tokie akibrokštai nepatiktų nei vienam iš mūsų, o ką jau kalbėti apie verslo atstovus. Norint išvengti nemalonumų ir bereikalingų duomenų praradimų, „Android“ operacinei sistemai buvo sukurta patikima antivirusinė programa — „BullGuard Mobile Security“.

„BullGuard Mobile Security“ programa, skirsta visiems „Android“ įrenginiams, užtikrina griežtą virusų ir kitų kenkėjiškų programų kontrolę. Taip pat ši antivirusinė programa, skirta mobiliesiems telefonams, yra atsakinga už asmeninės informacijos apsaugą. Kaip teigia IT analitikai, „BullGuard Mobile Security“ antivirusinė programa yra tikrai sėkminga ir efektyvi programa, kurią turėtų naudoti kiekvienas, norintis išvengti nemalonumų dėl duomenų praradimo. Šiuo metu nėra nemokamos „BullGuard Mobile Security“ versijos, tačiau pasirinkus mokamą paketą, antivirusinę programą galima naudoti net keliuose mobiliuosiuose įrenginiuose vienu metu.

Taigi, „BullGuard Mobile Security“ privalumai tikrai akivaizdūs: spartus veikimas, kruopštus failų tikrinimas, papildomos funkcijos ir galimybė konfigūruoti programos parametrus. Jei nežinote, kaip apsaugoti savo mobilųjį įrenginį — ši antivirusinė programa gali būti atsakymas į visus klausimus.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed