Saugesnė „Android“ sistema su „BullGuard“
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2016 10:34

Telefonus kaip ir kompiuterius reikia saugoti ne tik nuo vagišių, bet ir nuo nepageidaujamų, kenkėjiškų programų. Šiomis dienomis, kuomet telefonu naudojamės žymiai dažniau nei nešiojamu kompiuteriu ar planšete, reikia būti tikriems, kad mūsų duomenys bus saugūs ir nenutekės kur nereikia.

Piktybiškos, virusinės programos gali ne tik nutekinti duomenis, bet jas visiškai pradanginti. Tokie akibrokštai nepatiktų nei vienam iš mūsų, o ką jau kalbėti apie verslo atstovus. Norint išvengti nemalonumų ir bereikalingų duomenų praradimų, „Android“ operacinei sistemai buvo sukurta patikima antivirusinė programa — „BullGuard Mobile Security“.

„BullGuard Mobile Security“ programa, skirsta visiems „Android“ įrenginiams, užtikrina griežtą virusų ir kitų kenkėjiškų programų kontrolę. Taip pat ši antivirusinė programa, skirta mobiliesiems telefonams, yra atsakinga už asmeninės informacijos apsaugą. Kaip teigia IT analitikai, „BullGuard Mobile Security“ antivirusinė programa yra tikrai sėkminga ir efektyvi programa, kurią turėtų naudoti kiekvienas, norintis išvengti nemalonumų dėl duomenų praradimo. Šiuo metu nėra nemokamos „BullGuard Mobile Security“ versijos, tačiau pasirinkus mokamą paketą, antivirusinę programą galima naudoti net keliuose mobiliuosiuose įrenginiuose vienu metu.

Taigi, „BullGuard Mobile Security“ privalumai tikrai akivaizdūs: spartus veikimas, kruopštus failų tikrinimas, papildomos funkcijos ir galimybė konfigūruoti programos parametrus. Jei nežinote, kaip apsaugoti savo mobilųjį įrenginį — ši antivirusinė programa gali būti atsakymas į visus klausimus.

 


Susijusios naujienos:

 • Rentgeno aparatas jūsų telefone — technologijų revoliucija artėja (2016-08-23)

  Visai neseniai, išmaniųjų technologijų srityje pasirodė neįprastos naujienos — mokslininkai prakalbo apie skenerį mobiliajame telefone. Skenerio veikimas bus panašus į rentgeno aparatą. Jungtinėse Amerikos Valstijose esančioje Niujorko valstijoje įsikūręs Renselyro politechnikos institutas pristatė skenerio prototipą.

 • „Samsung Galaxy Note 7“ tirumfas prieš „iPhone“ — pramanai ar realybė? (2016-08-09)

  Vos prieš keletą dienų skaitmeninės įrangos gigantas „Samsung Electronics“ pristatė savo naująjį kūrinį — „Samsung Galaxy Note 7“. Nors taip lauktojo išmaniojo pristatymas vyko tik trijose pasaulio valstybėse (JAV, Brazilijoje ir Didžiojoje Britanijoje) tiesiogines renginio transliacijas buvo galima stebėti ir Lietuvoje.

 • Naujiena Lietuvoje — pristatytas naujas išmaniojo telefono modelis „Honor“ (2016-08-09)

  Visai neseniai Lietuvoje pirmą kartą pristatyti nauji išmanieji telefonai „Honor“. Tai naujas prekinis ženklas mūsų šalyje. „Honor“ išmanieji telefonai skirti jaunosios kartos atstovams. Kaip teigia šio prekinio ženklo kūrėjai, „Honor 7 Lite“ ir „Honor 8“ — tai skaitmeninės kartos grupei dedikuotas mobilusis įrenginys. Nauji išmanieji patiks jaunuoliams, mėgstantiems kokybę ir internete praleidžiantiems didžiąją dalį savo laisvalaikio.

 • Išmaniųjų telefonų tendencijos: ko sulauksime ateityje? (2016-07-18)

  Technologijos vystosi ir tobulėja taip greitai, kad ne visi įstengia žengti su jomis tuo pačiu ritmu. Mobiliųjų telefonų gamintojai kasmet pristato naujus modelius, kurie net keletą kartų pranoksta ankstesniuosius variantus. O kas gi laukia 2017 metais? Kas nustebins, o kas patirs fiasko? Trumpai ir aiškiai apie netolimąją išmaniųjų telefonų ateitį...

 • Keliaukime išmaniai! (2016-07-18)

  Išmanieji telefonai yra šių dienų karaliai. Be „protingosios“ programėlės — apps‘o sunkiai apsieiname kiekvienas iš mūsų. Išmaniųjų programėlių pagalba bendraujame su kitais, dalinamės nuotraukomis, žaidžiame, sportuojame ir keliaujame. Tiek „Apple App Store“, tiek „Google Play Store“ siūlo virš milijono įvairiausių programėlių. Daugelis jų skirtos keliaujantiems ir gali labai praversti tiek ruošiantis keliauti, tiek ir pačios kelionės metu.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed