TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 08 Balandis 2019 18:05

Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.

Įsigytas stilingas populiaraus prekės ženklo išmanusis telefonas tuoj pat tampa vertinga ir neatskiriama įvaizdžio dalimi bei pabrėžia jo individualumą. Aksesuarai telefonams nemažiau svarbesni nei pačio išmaniojo telefono pasirinkimas.

 

Pateikiame madingiausias tendencijas išmaniųjų telefonų aksesuarams, vyraujančias šiuo metu.

Išmaniojo telefono dėklas.

Populiariausiais išmaniojo telefono aksesuaras šiuo metu – tai telefono dėklas. Dideliame šių aksesuarų asortimente, jūs tikrai rasite telefono dėklą, kuris atitiks jūsų poreikius bei tiks prie kitų telefono aksesuarų. Dabar madingi kamufliažiniai telefonų dėklai su įvairiais  baltos, pilkos bei rožinės spalvos raštais. Taip pat madingi ryškūs dėklai, o medžiaga iš kurios jie pagaminti nėra tokia svarbi. Tai gali būti plastikas, silikonas  ar netgi mediena. Be to, labai populiarūs modeliai imituojantys gyvūnus. Taip pat vyrauja romantiškų gėlių kompozicijų, geometrinių raštų ar dėklų su pačių savininkų nuotraukomis bei šalių vėliavomis, tendencijos. Šiuo metu madingi nerti, megzti ir puošti karoliukais išmaniųjų telefonų dėklai.

Atkreipiame dėmesį į tai, jog patys galite pasisiūti sau madingą telefono dėklą, pvz., dėklą iš odos, paėmę du vienodus stačiakampio formos odos gabaliukus (jie turi būti 0,5 cm didesni už jūsų išmanųjį telefoną), vėliau odos gabaliukus galite suklijuoti arba susiūti, o paskui papuošti karoliukais ar kitais papuošimais.

Naudingi telefono aksesuarai.

Telefonų aksesuarai taip pat gali atlikti daugiau funkcijų nei būti tik puošmena. Laisvų rankų įrangos aksesuarai visada itin populiarūs, nes galėsite atlikti kelis darbus pokalbio metu. Muzikos ar audio knygų mėgėjams belaidės ausinės bus naudingos klausantis knygų ar muzikos.

Apsauginiai telefono aksesuarai.

Tiems, kas itin rūpinasi savo telefono apsauga, derėtų pagalvoti apie tokias apsaugines priemones kaip apsauginės plėvelės, nes jos ne tik puošia telefoną, bet ir apsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Taip pat puikus aksesuaras stilingam telefonui gali būti originalus pakabukas. Šiuo metu rinkoje siūlomos prekės, kurios atspindi tiek bižuterijos tendencijas, tiek juvelyrinius dirbinius iš brangiųjų metalų ir dekoruotus įvairiais akmenimis. Jie ne tik papuoš jūsų išmanųjį telefoną, bet ir neleis jam nukristi.

Asmenukių lazda.

Jei mėgstate fotografuotis ir norite kokybiškų nuotraukų, jums neišvengiamai reikės asmenukių lazdos. Asmenukių lazda leis nufotografuoti didesnius plotus aplink jus. Prijungus prie „Bluetooth“ ryšio jums pakaks tik vieno mygtuko paspaudimo nuotraukai padaryti. Dabar yra tokių asmenukių lazdų, kurios telpa į kišenę ir itin praverčia keliaujant.

Belaidis išmaniojo telefono įkroviklis.

Turite naujausią išmanųjį telefoną, bet jis greitai išsikrauna ir negalite juo naudotis? Jums reikia įsigyti belaidį bei patogų nešiojamąjį išmaniojo telefono įkroviklį. Atkreipkite dėmesį į tai, jog prieš perkant tokį įkroviklį, jums reikės tokio, kuris būtų lengvai prijungiamas, be daugybės laidų bei greitai ir kokybiškai pakrautų jūsų telefoną. Nešvaistykite pinigų pigiems laidams, kurie yra nepatvarūs bei ilgai netarnauja!

Sulankstoma klaviatūra.

Išmanieji telefonai tapo tokie galingi, jog jie dažnai naudojami kaip pagrindiniai kompiuteriai. Vienintelė problema – spausdinimas klaviatūra. Kai kuriems žmonėms fizinė klaviatūra yra patogesnė nei liečiamas ekranas, todėl šiuo metu yra siūlomos mažos, sulankstomos klaviatūros, kurios veikia sujungus telefoną ir klaviatūrą „bluetooth“ ryšiu.

Kaip matote, yra daugybė įvairių variantų telefonų priedams ir aksesuarams įsigyti. Apsvarstykite, kaip ir kada naudojate telefoną. Jei mėgstate klausytis muzikos ar audio knygų keliaujant į darbą, bevielės ausinės taps tikra atgaiva. Jei jūsų telefonas nuolat išsikrauna, laikas įsigyti nešiojamą įkroviklį. O jei norit įsigyti naują telefoną arba atnaujinti savo mobiliojo telefono stilių, galite rinktis iš įvairių dizainų ir stilių telefono dėklų, kuriuos galite https://pigu.lt/lt/ parduotuvėje – čia. Aksesuarai suteiks jūsų telefonui išskirtinumo ir papildomo patogumo. 

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed