Trys daugiausiai pardavimų 2011 metais sulaukę telefonai - iš „iPhone“ serijos
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 00:22

Išmanieji telefonai „iPhone“ visame pasaulyje turi neįtikėtiną paklausą. Dar visai neseniai kompanija „Apple“ pranešė apie neįtikėtinus „iPhone“ pardavimus - 37 milijonai vienetų per paskutinį ketvirtį. Išrinkta trečia pagal dydį telefonų gamintoja pasaulyje, JAV korporacija ir toliau tęsia stulbinamus „iPhone“ pardavimus.

Kalbant apie JAV išmaniųjų telefonų rinką 2011-ais metais, „Apple“ ir ten nuskynė prizines vietas. Anot analitinius tyrimus atliekančios kompanijos „ComScore“ naujausio tyrimo rezultatų, trys labiausiai perkami išmanieji telefonai praėjusiais metais JAV buvo iš „iPhone“ telefonų serijos, tai: „iPhone 4“, „iPhone 3GS“ bei „iPhone 4S“.

Tačiau naujausias kompanijos išmanusis telefonas netapo daugiausiai parduodamo išmaniojo telefono titulo savininku. Taip yra todėl, kad telefonas prekyboje pasirodė tik spalio 14-ąją ir per tris mėnesius pasiekdamas trečią vietą daugiausiai parduodamų išmaniųjų telefonų metų sąraše.

„iPhone 3GS“ sėkmė taip pat suprantama. Telefoną, pasirašius dvejų metų kontraktą, galima buvo įsigyti vos už 99 JAV dolerius, o ir pats telefonas mažai kuo nusileido rinkos naujokams, jį galima buvo vadinti pigesne „iPhone 4“ alternatyva.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed