Uždrausta programėlė, leidusi persekioti moteris
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 04 Balandis 2012 18:49

Daug diskusijų sulaukusi programėlė išmaniesiems telefonams pagaliau uždrausta. „The Girls Around Me“ programėlė leido matyti, kokios moterys yra netoli tos vietos, kur yra paslaugos vartotojas.Ši programėlė naudoja GPS duomenis iš „Foursquare“ ir vartotojui parodo moteris, kurios pasižymėdavo išmaniajame telefone savo būvimo vietą.

Rusų įmonės „iFree Innovations“ sukurtą programėlę buvo galima parsisiųsti su „iTunes“. Praėjusią savaitę susirūpinta „The Girls Around You“ saugumu.

Paslaugos priešininkai teigė, kad ši programėlė leidžia vyrams lengvai persekioti moteris bei pasinaudoti tomis moterimis, kurios nesupranta socialinių medijų privatumo taisyklių.

„Girls Around Me“ programa reikalavo vartotojo sutikimo prisijungti prie jo „Facebook“ profilio. Parsisiuntęs programėlę išmaniojo telefono savininkas turėjo pasidalyti informacija apie savo lytį, amžių, nuotraukomis ir elektroniniu paštu.
Taip pat telefono turėtojas turėjo sutikti, kad programėlė veiks net išjungus ją. Tai „Girls Around Me“ leido rinkti informaciją apie žmogaus būvimo vietą nepertraukiamai.

Nors programėlės parsisiuntimas buvo nemokamas, vis dėlto vartotojai turėjo susimokėti  apie 3 litus, kad gautų papildomas funkcija greičiau surasti aplink esančias moteris.

Prieš pašalinant programėlę iš „iTunes“ ją spėjo parsisiųsti 70 tūkst. vartotojų.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed