Žurnalistai sužinojo apie „Apple“ planus gaminti nuosavą procesorių
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 02 Gegužė 2009 15:24
AppleAppleKompanija „Apple“ ketina sukurti nuosavą procesorių, skelbia „The Wall Street Juornal“. Šiam tikslui „Apple“ jau renka atitinkamus specialistus.

Pasak leidinio, „Apple“ nuosavus procesorius diegs į „iPhone“ ir „iPod Touch“. Šiuo metu šie įrenginiai veikia su „Samsung“ procesoriais. Manoma, kad „Apple“ procesoriai naudos mažiau energijos, nei šiuo metu naudojami „Samsung“. Taip pat jie turi pagerinti „iPhone“ ir „iPod Touch“ grafines galimybes.

Kita priežastimi, dėl kurios „Apple“ kuria nuosavus procesorius yra nenoras atskleisti informacijos apie savo naujus produktus kitoms kompanijoms.

Iš dalies tai patvirtina neseniai įvykęs „AMD“ techninio direktoriaus Radžos Koduri perėjimas į „Apple“. Tačiau, „The Wall Street Journal“ duomenimis, metų bėgyje naujo „Apple“ procesoriaus laukti neverta.

Pirmą kartą apie „Apple“ ketinimus gaminti nuosavą procesorių tapo žinoma prieš metus. Tada buvo skelbiama, kad „Apple“ ruošiasi pirkti kompaniją „PA Semi“, kuri kuria mažai energijos naudojančius procesorius.

2008 metų gruodį „Apple“ įsigijo 8,2 milijono (3,6%) mobiliesiems įrenginiams skirtų procesorių ir puslaidininkių komponentų gamybą užsiimančios Didžiosios Britanijos kompanijos „Imagination“ akcijų. Vienas iš pagrindinių „Imagination“ produktų yra grafinis branduolys „PowerVR SGX“.
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed