It Naujienos

Greičiausia pasaulio vaizdo kamera filmuoja daugiau kaip 6 milijonų kadrų per sekundę greičiu
Technologijos
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 19:02
JAV mokslininkai pademonstravo greičiausią iš šiandien egzistuojančių vaizdo kamerą, kuri filmuoja daugiau kaip 6 milijonų kadrų per sekundę greičiu, tuomet kai įprastų kamerų filmavimo greitis tesiekia 30 kadrų per sekundę.
Kaip skelbia žurnalas „Nature“, tokią kamerą galima puikiai pritaikyti tiriant greitus ir neprognozuojamus procesus: nuo degimo ir sprogimo iki komunikacijos tarp ląstelių.
 
Paleistas pasakų šalių kūrimui skirtas online servisas
Interneto Gidas
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 18:31
Naujas servisas „Kidlandia“ leidžia virtualioje erdvėje kurti fantazi stiliaus pasaulį, skelbia „TechCrunch“. Norint, šio stebuklingo pasaulio žemėlapį galima atsispausdinti.
 
„Google“ kaltinama teisių į „Android“ pažeidimu
E-verslas
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 15:43
Kompanija „Google“, o taip pat daugiau kaip keturiasdešimt kitų kompanijų kaltinamos teisių į „Android“ prekės ženklą pažeidimų.
Ieškinys prieš „Google“ ir „Open Handset Alliance“ aljanso dalyvius praėjusią savaitę buvo pateiktas Čikagos teismui. Jo autorius yra Erichas Špechtas, „Android Data Corp.“ kompanijos vadovas.
 
Lietuvos IT rinkoje – naujas dalyvis
E-verslas
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 13:28
Daugelis finansų analitikų teigia, kad dabar ne pats geriausias metas pradėti verslą. Šias prognozes paneigti tikisi Lietuvos IT rinkoje jau keletą mėnesių veikianti įmonė "AMEA Business Solutions". Įgijusios jau ne vieną klientą bendrovės direktorius Marius Triukas įsitikinęs, kad įmonė tikrai gali konkuruoti tiek siūlomų produktų kokybe bei novatoriškumu, tiek lanksčia kainodara bei įsigijimo sąlygomis.
 
HTC telefonas paranojikams
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 11:30
Manau niekam nėra paslaptis, kad šiais laikais atitinkamos institucijos be problemų gali sužinoti viską apie jus. Tame tarpe ir gauti visus jūsų telefono pokalbius ar SMS žinutes. Kasdieną kalbėdami savo telefonu net nenutuokiate kokį kelią nukeliauja duomenų srautai ir kiek kartų jų kopija būna kažkur įrašoma. Šiek tiek gąsdinanti realybė, ar ne?
 
„Baltnetos komunikacijos“ duomenų centro paslaugą teiks „Epasas.lt“
E-verslas
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 10:10
Informacinių technologijų (IT) bendrovė „Baltnetos komunikacijos“ teiks interneto tinklapių prieglobos (angl. - hosting) ir priežiūros paslaugas vienai didžiausių interneto portalų rinkos dalyvių UAB „Epasas.lt“. Tai bus vienas didžiausių IT projektų, laikomų įmonės „Baltnetos komunikacijos“ duomenų centre.
 
„OWC“ pristatė adapterį, skirtą prijungti monitorius per USB jungtį
Technologijos
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 02:52
Šiais metais „OWC“ kompanija rodo didelį aktyvumą. Kovą ji pristatė „Mercury Pro Quad Interface“ Blu-ray įrenginius, balandžio viduryje – „Mercury Elite-AL Pro Qx2“ duomenų saugyklas, o dabar – „USB 2.0 Display Adapter“.
 
„Moonlight“ – konceptualus kompiuteris su dviem ekranais
Trumpai
Sekmadienis, 03 Gegužė 2009 20:03
MoonlightMoonlight„Moonlight – tai kompiuteris su dviem kiek išlenktai ekranais. Pagrindinis ekranas turi 16:9 kraštinių santykį, o jo pasvyrimo kampą galima reguliuoti. Papildomas 4:3 kraštinių santykio sensorinis ekranas įmontuotas į klaviatūrą ir gali būti pagrindinio ekrano tęsiniu arba touchpad‘u. Klaviatūros ir ekrano kraštuose yra apšvietimas darbui tamsoje. Be to, kompiuteris patogiai susideda, todėl jį visai galima vadinti nešiojamu. Kol kas tai tik konceptas ir pasirodymo rinkoje data nėra žinoma.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed