It Naujienos

„SmartFaucet“ – „protingas“ čiaupas su ekranu, prieiga prie interneto ir veidų atpažinimo funkcija
Technologijos
Šeštadienis, 02 Gegužė 2009 16:09

Jei taip viskas klostysis ir toliau, šiuolaikinės technologijos bus naudojamos ten, kur joms visiškai ne vieta. Prieš jus pirmas žingsnis link to, „sumanus“ čiaupas „SmartFaucet“ iš kompanijos „iHouse“.

 
„Mobile Office SUV“ – komfortabilus mobilus biuras turtingiems
Technologijos
Šeštadienis, 02 Gegužė 2009 15:58

Kompanija „LimousinesWorld“ pristato mobilaus biuro konceptą, skirtą turtingiems žmonėms, kurie turi daug laiko praleisti darbo vietoje, o taip pat tiems, kas mėgsta patogiai keliauti. „Mobile Office SUV“ idealiai tinka darbui tolimų kelionių metu. Automobilyje galima dirbti kompiuteriu, naudotis internetu, žiūrėti televizorių.

 
Miniatiūrinė flash atmintinė „EagleTec Nano“
Trumpai
Šeštadienis, 02 Gegužė 2009 15:37
EagleTec NanoEagleTec NanoVisai neseniai pačia mažiausiai pasaulyje flash atmintine buvo laikomas „Super-Talent Pico USB“ modelis, bet šiuo metu jos vietą užėmė kompanijos „Brando“ įrenginys „EagleTec Nano“. Ji yra 4 arba 8 Gb apimties ir jos beveik visiškai nematyti USB jungtyje. 4 Gb versija kainuos 22, o 8 Gb – 33 JAV dolerius.
 
Žurnalistai sužinojo apie „Apple“ planus gaminti nuosavą procesorių
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 02 Gegužė 2009 15:24
AppleAppleKompanija „Apple“ ketina sukurti nuosavą procesorių, skelbia „The Wall Street Juornal“. Šiam tikslui „Apple“ jau renka atitinkamus specialistus.

Pasak leidinio, „Apple“ nuosavus procesorius diegs į „iPhone“ ir „iPod Touch“. Šiuo metu šie įrenginiai veikia su „Samsung“ procesoriais.
 
„Panda“ su virusais kovos „debesyje“
Programinė įranga
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 19:18

Panda SecurityPanda SecurityBendrovė „Panda Security“ pristatė pirmąją vadinamajame „debesyje“ – interneto serverių programinėje aplinkoje – veikiančios antivirusinės programos „beta“ versiją. Šį debiutą bendrovė vadina revoliucijos kompiuterinio saugumo srityje pradžia, praneša „Techradar.com“.

 
„Microsoft“ pertvarkė „Windows 7“ „AutoPlay“ funkciją
Programinė įranga
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 19:10

Bendrovė „Microsoft“ pakeitė būsimosios operacinės sistemos „Windows“ „AutoPlay“ funkciją, leidžiančią automatiškai paleisti programas iš išorinių kaupiklių, pranešė „Vnunet.com“. 
Nuo šiol prie kompiuterio prijungus išorinius kaupiklius, įskaitant USB atmintines, juose esančių programų nebus galima vykdyti pasinaudojus „AutoPlay“ galimybe. 

 
„Chang'An E301“ – konceptualus elektra varomas visureigis
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:55
VisureigisVisureigisŠis konceptualus elektra varomas visureigis, pristatytas Šanchajaus auto-šou metu, ne tik palieka gerą įspūdį, bet ir patvirtina, kad kinai gali ne tik kopijuoti žinomų automobilių modelius, bet ir sugalvoti kažką įdomaus. Kopijuoti, žinoma, žymiai lengviau, bet ne visi kinų gamintojai tai daro. Šį konceptualų automobilį sukūrė kompanija „Chang‘An“. Apie „E301“ pasirodymo data nėra net kalbos, nes tai tik prototipas.
 
Neįprastas baldų apšvietimas
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:51
BaldaiBaldaiJei automobilio dugno apšvietimas jau nieko nestebina, tai baldų apšvietimu nustebinti, matyt, dar galima. Jis skirtas tiems, kas nori kiek paįvairinti savo interjerą. Norintys apšviesti savo baldus gali rinktis iš 16 spalvų ir 4 efektų, o apšvietimas gali būti tvirtinamas prie bet kokio paviršiaus: medžio, metalo arba plastmasės. Jis valdomas distancinio valdymo pultu, o įrenginio kaina sudaro 199 JAV dolerius.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed