It Naujienos

Neįprastas veidrodis iš OLED ekranų
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:39
OLEDOLEDProjektas pavadinimu „You Fade to Light“ buvo sukurtas „rAndom International“ su „Philips“, norint pademonstruoti naujausias pastarosios kompanijos OLED-technologijas. Instaliaciją sudaro šimtai OLED ekranų ir gali veikti kaip savitas veidrodis, neįprastu būdu atspindintis tai, kas vyksta priešais jį.
 
„Kinesis K3“ – patogus pakrovėjas ekstriniams atvejams
Technologijos
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:31
Kinesis K3Kinesis K3Naudingą įrenginį siūlo kompanija „Kinesis Industries“. „Kinesis K3“ yra portatyvinis pakrovėjas, kuriuo galima pakrauti mobilųjį telefoną, grotuvą ir kt. Patį įrenginį galima iš anksto pakrauti iš rozetės arba per USB, o taip pat saulės ir/arba vėjo energijos pagalba. Visiškai pakrautas „Kinesis K3“ mobilųjį telefoną gali pakrauti daugiau kaip penkis kartus, o MP3 grotuvą – daugiau dešimties kartų. Toks įrenginys praverstų tiems, kas daug keliauja, dažnai ilsisi gamtoje ir kt. Jis kainuos 100 JAV dolerių, o prekyboje pasirodys šių metų birželį.
 
„Sky-Terra“: dangoraižių su padangės terasomis projektas
Trumpai
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:19
Sky terraSky terraŠio „Sky-Terra“ dangoraižių projekto idėja – sukurti „žaliąsias“ zonas dideliame aukštyje, arčiau saulės ir šviežio oro. Tačiau faktas, kad dėl to dalis miesto visai nematys saulės panašu niekam neįdomus. Ketvirtadalyje dangoraižių ploto įrengti parkai, baseinai, žaidimų aikštės ir kitos poilsio vietos, kur oras daug švaresnis. Taip pat ten bus įrengtos gatvės ir keliai, kuriais važinės nedideli elektra varomi automobiliai, o lietaus vanduo bus naudojamas želdinių laistymui. Projektas buvo kuriamas tankiai apgyvendintam Tokio miestui, kuriam, pasak architektų, kuriam būtų naudinga turėti „antrą“ lygį 487 metrų aukštyje.
 
Nauja F1 ruošias lenktynėms
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2009 11:46
Nuo to laiko, kai praeitais metais Codemasters leidėjai atleido Sony nuo oficialios Formulės 1 licencijos, visai nebuvo girdėti, kokie žaidimai galimai pasinaudos licencijos keliamais privalumais.
 
Į „YouTube“ atkeliavo pilnametražiai filmai
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2009 10:41
Interneto gigantas „Google“ pasirašė partnerystės kontraktus su visomis didžiausiomis multimedijos ir žiniasklaidos bendrovėmis, tarp jų „Sony Pictures“, CBS, MGM, „Lions Gate Entertainment“, „Starz“ ir kt.
Svetainėje bus dedami pilnametražiai filmai ir TV laidos bei serialai. Šį mėnesį atidarytos ir naujos vaizdo klipų kategorijos – „Movies“ (liet. filmai) bei „Shows“ (liet. TV laidos). Vartotojų džiaugsmui vaizdo bibliotekoje yra ir garsių vardų, kaip „Vedęs ir turi vaikų“, „Mažoji princesė“, „Britai turi talentą“ ir t. t.
 
Robotas-gekonas gali judėti sienomis ir lubomis
Technologijos
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 16:52
Robotų galimybė judėti sienomis ir net lubomis yra labai svarbi – būtent tokie aparatai galėtų atlikti eilę darbų, kuriuos dabar atlieka žmognės. Tai ne tik banalus sienų, langų ir sunkiai pasiekiamų paviršių valymas, bet ir galimybė tirti pastato konstrukcijos defektus.
 
Skystųjų kristalų monitoriai išmoko stebėti vartotoją
Technologijos
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 16:18
Kompanija „Eizo Nanao“ pristatė naujus skystųjų kristalų monitorius „FlexScan EV2023W“ ir „FlexScan EV2303W“, turinčius energijos taupymo galimybių.
 
VU biblioteka ieško draugų interneto bendruomenėje „Facebook“
Interneto Gidas
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 16:06
Nuo šiol vartotojai Vilniaus universiteto biblioteką ras ir vienoje populiariausių interneto bendruomenių „Facebook“.
Norėdami pasiekti savo jaunąją auditoriją jiems pažįstamoje terpėje, bibliotekos darbuotojai sukūrė VU bibliotekos puslapį virtualiame socialiniame tinkle „Facebook“, teigiama pranešime spaudai.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed