It Naujienos

Atsinaujino online priedų paketas „Zoho Mobile“ mobiliems įrenginiams
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 15:53
„AdventNet“ kompanijos sukurtas priedų paketas „Zoho“ dabar palaikomas įvairių platformų mobiliųjų įrenginių.
Anksčiau „Zoho“ užtikrino tik „Windows Mobile“ ir „iPhone“ palaikymą, o dabar prie jų prisidėjo ir „Android“, „BlackBerry“ ir „Symbian“ („S60 Platform“) platformos.
 
Žurnalistai sužinojo apie „Microsoft“ ir „Verizon“ ketinimus kurti „iPhone“ konkurentą
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 15:14
Korporacija „Microsoft“ ir operatorius „Verizon“ derasi dėl mobilaus telefono su dideliu sensoriniu ekranu gamybos, skelbia „The Wall Street Journal“.
Pasak leidinio, šio telefono kodinis pavadinimas yra „Pink“. Jei „Microsoft“ ir „Verizon“ derybos bus sėkmingos, telefonas, kuris turi tapti „iPhone“ konkurentu, parduotuvėse pasirodys 2010 metų pradžioje.
 
„IPv4“ adresai pasibaigs per artimiausius 2 metus
Įvairenybės
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 13:46
Už interneto vardų registravimą Šiaurės ir Pietų Amerikos bei kitose šalyse atsakinga organizacija ARIN (American Registry for Internet Numbers) nusprendė kreiptis į ketvirtosios interneto prokolo versijos adresų sritis rezervavusių bendrovių vadovus ragindama greičiau pereiti prie „IPv6“ technologijos.
 
Pristatytas raštinės programų paketo „Microsoft Office“ atnaujinimų rinkinys
Programinė įranga
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 13:42
Informacinių technologijų bendrovė „Microsoft“ pristatė raštinės programų paketo „Office 2007“ atnaujinimų rinkinį „Service Pack 2“ (SP2). Jo įdiegimas pagerina „Office 2007“ darbo spartą, stabilumą, ištaiso daugelį aptiktų spragų bei siūlo vartotojams naujas naudingas galimybes.
 
Kaune atidarytas „Microsoft“ inovacijų centras
Įvairenybės
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 12:01
Balandžio 29 dieną Kaune duris atvėrė „Microsoft“ inovacijų centras. Kauno Mokslo ir technologijų parke „Technopolis" įsikūrusiame centre bus vykdomos studentams, mokslo įstaigoms, pradedančiajam verslui skirtos tyrimų programos. Atidaromą „Microsoft“ inovacijų centrą ir trečią kartą Vilniuje rengiamą konferenciją „Inovacijų diena“ sujungė vaizdo tiltas.
 
Google paieška balsu telefonams
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 11:41
Kompanija Google tikrai ne kartą įrodė savo įnovatyvumą ir puikią nuojautą, ko reikia vartotojams. Ši kompanija savo laiku atliko revoliuciją internetinių paieškos sistemų sektoriuje, o dabar nusitaikė į paieškos sistemas skirtas mobiliesiems telefonams. „Web 2.0 Expo“ renginyje, vykusiame San Francisco mieste, kompanijos Google vice prezidentas Vic Gundotra teigė jog ši idėja gali tapti mobiliosios paieško ateitimi ir kad kompanija šiuo metu tam skiria labai didelį dėmesį. „Mes tikime, kad paieška balsu yra nauja paieškos sistemos forma, o tai yra mūsų ideologijos pagrindas“ sakė jis.
 
„Seagate“ siūlo automatiškai duomenis kopijuojantį diską
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 10:01
Bendrovė „Seagate“ pateikė rinkai asmeniniam naudojimui skirtą išorinį kietąjį diską, kuris automatiškai daro rezervines visų kompiuteryje laikomų duomenų kopijas, skelbia „Vnunet.com“.
 
„Pac-Man“ kovoja su Alzheimerio liga
Įvairenybės
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 09:52
Klasikinė aštuoniasdešimtųjų arkada „Pac-Man“ padės kovoti su baisia, nepagydoma liga. Mayo klinikos tyrėjai, esančioje Floridos valstijoje Amerikoje, išsiaiškino kokiu būdų galima skaldyti amiloidinius baltymus, kurie yra pagrindinė Alzheimerio ligos atsiradimo priežastis.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed