It Naujienos

Kompaktiškas ir lengvas „Olympus E-450“ fotoaparatas
Audio-Video
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 19:51
Kompanija „Olympus“ anonsavo naują fotoaparatą „Olympus E-450“, kuriame sujungti aukščiausia kokybė ir kompaktinių fotoaparatų naudojimo paprastumas.
„Olympus E-450“ yra garsaus „Olympus E-420“ tęsėjas. „E-450“ modelis turi savyje savybių, kurios skatina naujokus tyrinėti savo kūrybinį potencialą ir kurti šedevrus. Fotoaparate yra trys Art filtrai, kurių pagalba mygtuko paspaudimu galima suteikti stilingus efektus bet kuriai nuotraukai. Tuo tarpu nuotraukos kompozicija yra supaprastinta dėl tiesioginės peržiūros metu ryškiame skystųjų kristalų ekrane matomo vaizdo. Šis vėliausias „Olympus“ E-sistemos modelis yra ne tik vienas iš lengviausių ir mažiausių modelių rinkoje, jame taip pat yra visi 4:3 standarto privalumai. Be to, „E-450“ modelyje yra patalpinta visa „Olympus“ inovatyvios E-sistemos technologijos gama.
 
„Samsung Xplorer“: telefonas aktyviai gyvenantiems žmonėms
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 14:20
„Samsung Electronics“ kompanija anonsavo mobilųjį telefoną „Samsung Xplorer“, skirta aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms.
Telefono korpusas pagamintas iš poliuretano ir atitinka „IP57“ JAV karinį standartą. Aparatas atsparus smūgiams, kritimams, įbrėžimams, drėgmei ir dulkėms. „Samsung Xplorer“ atitinka ir kitą „MIL-STD-810F“ standartą – telefonas gali veikti lyjant lietui, o taip pat labai žemoje ir aukštoje temperatūroje.
 
„Wikipedia“ kūrėjas nutraukia paieškos sistemos vystymą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 14:13
Kompanijos „Wikia“ įkūrėjas, žinomas kaip „Wikipedia“ enciklopedijos įkūrėjas, nusprendė nutraukti paieškos sistemos „Wikia Search“ tolimesnį vystymą.
Projektas „Wikia“ buvo paleistas praeitų metų sausį. Paieška suderina savyje programinius rūšiavimo algoritmus ir savanorių moderatorių darbą. Norintieji gali prisidėti prie rezultatų tikslumo padidinimo, reklaminių nuorodų šalinimo ir t. t. Pagal veikimo principą „Wikia Search“ primena „Vikipedia“.
 
Bilas Geitsas asmeniniu marketingo konsultantu pasisamdė lietuvį
Įvairenybės
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 10:39
Bilas Geitsas grįžta į "Microsoft" ir savo asmeniniu konsultantu samdo pasaulyje žinomą marketingo strategijos web 2.0 amžiuje konsultantą Liną Šimonį.
"Laikai pasikeitė ir "Microsoft" laukia nauji iššūkiai, susiję su web 2.0 ideologijos įsigalėjimu ir naujomis marketingo galimybėmis web 2.0 eroje. "Microsoft" planuoja ir naujajame amžiuje būti lyderiu, todėl renka pačių geriausių specialistų komandą. Liną Šimonį pasisamdyti asmeniniu marketingo strategijos konsultantu paskatino jo parašyta el. knyga "The New Rules of Business Blogs", – teigia "Microsoft" įkūrėjas Bilas Geitsas.
"Pastaruoju metu dažnai bendrauju su įvairių sričių profesionalais iš viso pasaulio. Pastebėjau, kad užsieniečiai yra atviresni bendradarbiavimui, nei lietuviai. Kai man parašė Bilas Geitsas, buvo iš tiesų netikėta. Tai, kad kompiuterinių technologijų pradininkas man patiki būti jo asmeniniu konsultantu – didžiausias mano 17-os metų darbo įvertinimas", – teigia Linas Šimonis.
 
Naršyklė „Firefox 3“ pirmą kartą tapo populiariausia Europoje
Programinė įranga
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 09:55
Analitinė kompanija „StarCounter“ paskelbė Europos gyventojų naršyklių naudojimo statistiką, kurioje „Firefox 3“ naršyklė atsidūrė reitingo viršūnėje.
„StarCounter“ duomenimis, „Firefox 3“ naršykle Europoje naudojasi 35,09% vartotojų, „Internet Explorer 7“ rinkos dalis yra 34,51%, o „Internet Explorer 6“ ir „Mozilla Firefox 2“ užima atitinkamai 11,92% ir 3,1% Europos rinkos.
Naršyklė „Opera 9.6“ kontroliuoja 4,88%, o „Google Chrome“ ir “Apple Safari 3.2“ naršyklės užima atitinkamai 1,57% ir1,4% Europos rinkos.
 
„Google Earth“ išmoko skaičiuoti retus gyvūnus
Programinė įranga
Parašė   
Antradienis, 31 kovas 2009 19:58
„Google Earth“ programos naudotojai dabar jos pagalba turi galimybę skaičiuoti gyvenančius laukinėje gamtoje retus gyvūnus, rašo „New Scientist“.
Į bendrą „Google Earth“ nuotraukų bazę pamažu bus įkeliamos gyvūnų nuotraukos, padarytos natūralioje jų gyvenimo aplinkoje. Tokioms nuotraukoms gauti bus naudojamos specialios fotokameros, kurios bus sumontuotos ten, kur laukiamas gyvūnų pasirodymas, o fotografuojama bus tada, kai infraraudonųjų spindulių jutiklis „pajaus“ gyvūnų buvimą.
 
„Google“ padės pradedančiom kompanijoms
E-verslas
Antradienis, 31 kovas 2009 18:24
Kompanija „Google“ paskelbė apie specialaus fondo kūrimą, kuris investuos į perspektyvias pradedančias kompanijas.
Manoma, kad „Google Ventures“ investuos į pradedančias kompanijas, užsiimančias interneto projektais, programinės įrangos kūrimu, biotechnologijomis, sveikatos apsauga ir kt. Per artimiausius metus investuojamų lėšų suma sudarys apie 100 milijonų JAV dolerių. Fondo veiklą kontroliuos „Google“ teisinių klausimų ekspertas Deividas Dramondas.
 
HP pristatė įmonėms skirtus dokumentų skenerius
Technologijos
Antradienis, 31 kovas 2009 18:16
Bendrovė „Hewlett-Packard“ (HP) pranešė šiandien pristačiusi dokumentų skenerių, kurie padės modernizuoti darbo eigą ir nesunkiai integruoti spausdintus dokumentus į verslo procesus, seriją.
Paplitus skaitmeninėms komunikacijoms atrodė, kad spausdintų dokumentų dienos biure suskaičiuotos. Tačiau tyrimai atskleidžia, kad nei spausdintų dokumentų svarba, nei kiekis įmonėse nemažėja, teigiama bendrovės pranešime.
Tarp naujųjų skenerių yra įtaisų, skirtų ir stambioms, ir smulkioms bei vidutinėms įmonėms. Šiuose įrenginiuose integruota saugumo bei valdymo programinė įranga, kuri padės organizacijoms sumažinti sąnaudas ir automatizuoti spausdintų dokumentų valdymą, kuris paprastai atliekamas rankiniu būdu.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1091 1092 1093 1094 1095 1096 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed