It Naujienos

Sukurtas 500 GB talpos optinis diskas
Technologijos
Antradienis, 28 Balandis 2009 12:22
JAV bendrovė „General Electric“ paskelbė sukūrusi 500 gigabaitų (GB) talpos optinį diską, galintį atstoti 100 paprastų DVD.
Paprasto DVD dydžio mikroholografinis diskas visų pirma bus skirtas archyvavimo pramonei, tačiau kompanijos teigimu, galiausiai jis pasieks smulkiuosius vartotojus ir bus naudojamas namų grotuvuose.
 
„Baltnetos komunikacijos“ pajamos iš IT priežiūros paslaugos išaugo dvigubai
E-verslas
Antradienis, 28 Balandis 2009 08:29
Kompleksinius informacinių technologijų (IT) ir duomenų perdavimo sprendimus verslui teikiančios bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ pajamos iš IT priežiūros paslaugos per pirmąjį šių metų ketvirtį, lyginant su atitinkamu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo 123 procentais ir pasiekė 0,53 mln. litų. Didėjant IT ūkio priežiūros paslaugos apimtims, bendrovė per pastaruosius kelis mėnesius priėmė šešis naujus specialistus.  
 
Prototype kūrėjai dirba su Žmogumi Voru
Žaidimai
Antradienis, 28 Balandis 2009 09:21
Nors Radical Entertainment žaidimų kūrėjai ruošiasi birželio 9 dieną į pasaulį išleisti atviro pasaulio veiksmo žaidimą Prototype, be jokios abejonės jie galvoja ir apie kitus savo projektus. Be galimo Prototype tęsinio, internetinis naujienų portalas Variety teigia, kad žaidimų leidėjai Activision savo globojamai Radical studijai liepė pradėti dirbti ties naujų Žmogaus Voro serijos žaidimu.
 
Pirmasis „Samsung“ „smartfonas“ su „Google Android“
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 27 Balandis 2009 20:44
Kompanija „ Samsung Electronics“ paskelbė apie „Samsung I7500“ sumaniojo telefono gamybą, kuris tapo pirmuoju kompanijos sumaniuoju telefonu, valdomu „Google Android“ operacinės sistemos.
 
Internetas sparčiai plečiasi
Įvairenybės
Sekmadienis, 05 Balandis 2009 10:17
Kompanijos „Netcraft“ ir „Symantec“ pasidalino kai kurias skaičiais apie interneto būklę šiuo metu.
Pirmiausia, nežiūrint į pasaulinę ekonominę krizę, internete pastebimas augimas visuose segmentuose. Tai galima pasakyti  ne tik apie interneto naudotojus ir tinklapius, bet taip pat ir apie spamą ir platinamas grėsmes.
 
Nuomonė. Kaip serveriams sunaudoti mažiau „geležies“?
Technologijos
Šeštadienis, 04 Balandis 2009 11:28
Informacinių technologijų (IT) sistemų virtualizavimas šiandien yra viena iš dažniausių temų, minimų IT konferencijose bei specializuotose žiniasklaidos priemonėse. Tai technologija, kuri iš esmės transformuoja klasikinę IT infrastruktūrą bei padeda išspręsti vieną pagrindinių šios srities specialistų galvos skausmų – kaip efektyviai panaudoti įrangos resursus ir tuo pačiu sumažinti IT išlaidas.
 
Japonijoje – USB raktais atrakinami virtualūs biurai
Technologijos
Penktadienis, 03 Balandis 2009 17:25
Japonijos telekomunikacijų bendrovė „NTT Communications Corp.“ pradėjo teikti globalias virtualaus biuro paslaugas, kuriomis ateityje naudotis galės bet kurioje pasaulio šalyje esantys jos darbuotojai.
Bendrovės pranešime teigiama, kad virtualus biuras saugiai pasiekiamas iš bet kurio kompiuterio, prie kurio prijungtas specialus USB kaupiklis su programine įranga.
 
Šaudyklė „Red Faction: Guerrilla“ pasirodys birželio 9 dieną
Žaidimai
Penktadienis, 03 Balandis 2009 17:16
Amerikiečių leidykla „THQ“ paskelbė, kad birželio 9 dieną studija „Volition“ žaidimą „Red Faction“ papildys dar viena dalimi. Būtent šią dieną įvyks žaidimo „Red Faction: Guerrilla“ premjera „PlayStation 3“ ir „Xbox 360“ konsolėms, o taip pat staliniams kompiuteriams.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed