It Naujienos

Kirminas "Conficker" išlieka miegančiu ugnikalniu
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 16:10
Nors balandžio 1-ąją aktyvavęsis kirminas "Conficker" nestartavo žaibiška plataus masto ataka, vis dėlto jis išlieka ypač pavojingas virusas, galintis pakenkti pasaulinei interneto infrastruktūrai. Saugumo sprendimų kūrėjos ESET analitikai įspėja, kad šiuo kirminu apkrėstos sistemos, pavirtusiais kompiuteriniais zombiais, artimiausiu metu gali būti išnaudotos siunčiant nepageidaujamus laiškus ir kitas kompiuterines kenkėjiškas programas, kurios naudojamos plataus masto atakoms.
 
„Microsoft“ pristatė operacinę sistemą mažo galingumo serveriams
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 13:38
Korporacija „Microsoft“ papildė savo serveriams skirtų operacinių sistemų šeimą nauja „Windows Server 2008 Foundation“ operacine sistema.
Pristatyta operacinės sistemos versija yra supaprastinta „Windows Server“ modifikacija, skirta nebrangiems mažo galingumo serveriams. Styvas Balmeris vasarį kalbėdamas apie „Windows Server 2008 Foundation“ pavadino ją „Windows“ netbook versija“ – tiesa, skirtą ne staliniams kompiuteriams, o serveriams.
 
„HP“ išleido žinyną perėjimui į „žaliąsias“ informacines technologijas
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 13:08
Kompanija „HP“ išleido riboto tiražo knygą „Žaliosios informacinės technologijos pradedantiesiems“.
Knyga padės kompanijoms pereiti prie mažiau aplinkai kenkiančių technologijų.
Šis žinynas skirtas visiems darbuotojams, nuo aukštas pareigas užimančių vadovų iki eilinių darbuotojų, kurie yra susirūpinę gamtosaugos problemomis. Jame pateiktos gan paprastos ir aiškios idėjos, kaip maksimaliai sumažinti informacinių technologijų įtaką aplinkai, ir kaip efektyviau naudoti IT išteklius, mažinant žalingą poveikį klimatui.
 
„Samsung“ pristatė mobilųjį interneto įrenginį „Mondi SWD-M100“
Technologijos
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 11:28
Kompanija „Samsung“ oficialiai pristatė mobilųjį interneto įrenginį „Mondi SWD-M100“.
Pirmą kartą įrenginys buvo pademonstruotas vasarį vykusioje „Mobile World Congress 2009“ parodoje, bet tada nebuvo skelbiama jokios informacijos apie jį.
„Mondi SWD-M100“ turi išstumiamą QWERTY klaviatūrą. Įrenginys yra valdomas „Windows Mobile 6.1 Professional“ operacinės sistemos, turi WiMAX, Wi-Fi ir Bluetooth 2.0. „Mondi SWD-M100“ nėra komunikatorius – juo negalima skambinti mobiliųjų operatorių tinkluose.
 
Kompaktiškas ir lengvas „Olympus E-450“ fotoaparatas
Audio-Video
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 19:51
Kompanija „Olympus“ anonsavo naują fotoaparatą „Olympus E-450“, kuriame sujungti aukščiausia kokybė ir kompaktinių fotoaparatų naudojimo paprastumas.
„Olympus E-450“ yra garsaus „Olympus E-420“ tęsėjas. „E-450“ modelis turi savyje savybių, kurios skatina naujokus tyrinėti savo kūrybinį potencialą ir kurti šedevrus. Fotoaparate yra trys Art filtrai, kurių pagalba mygtuko paspaudimu galima suteikti stilingus efektus bet kuriai nuotraukai. Tuo tarpu nuotraukos kompozicija yra supaprastinta dėl tiesioginės peržiūros metu ryškiame skystųjų kristalų ekrane matomo vaizdo. Šis vėliausias „Olympus“ E-sistemos modelis yra ne tik vienas iš lengviausių ir mažiausių modelių rinkoje, jame taip pat yra visi 4:3 standarto privalumai. Be to, „E-450“ modelyje yra patalpinta visa „Olympus“ inovatyvios E-sistemos technologijos gama.
 
„Samsung Xplorer“: telefonas aktyviai gyvenantiems žmonėms
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 14:20
„Samsung Electronics“ kompanija anonsavo mobilųjį telefoną „Samsung Xplorer“, skirta aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms.
Telefono korpusas pagamintas iš poliuretano ir atitinka „IP57“ JAV karinį standartą. Aparatas atsparus smūgiams, kritimams, įbrėžimams, drėgmei ir dulkėms. „Samsung Xplorer“ atitinka ir kitą „MIL-STD-810F“ standartą – telefonas gali veikti lyjant lietui, o taip pat labai žemoje ir aukštoje temperatūroje.
 
„Wikipedia“ kūrėjas nutraukia paieškos sistemos vystymą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 14:13
Kompanijos „Wikia“ įkūrėjas, žinomas kaip „Wikipedia“ enciklopedijos įkūrėjas, nusprendė nutraukti paieškos sistemos „Wikia Search“ tolimesnį vystymą.
Projektas „Wikia“ buvo paleistas praeitų metų sausį. Paieška suderina savyje programinius rūšiavimo algoritmus ir savanorių moderatorių darbą. Norintieji gali prisidėti prie rezultatų tikslumo padidinimo, reklaminių nuorodų šalinimo ir t. t. Pagal veikimo principą „Wikia Search“ primena „Vikipedia“.
 
Bilas Geitsas asmeniniu marketingo konsultantu pasisamdė lietuvį
Įvairenybės
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 10:39

Bilas Geitsas grįžta į "Microsoft" ir savo asmeniniu konsultantu samdo pasaulyje žinomą marketingo strategijos web 2.0 amžiuje konsultantą Liną Šimonį.
"Laikai pasikeitė ir "Microsoft" laukia nauji iššūkiai, susiję su web 2.0 ideologijos įsigalėjimu ir naujomis marketingo galimybėmis web 2.0 eroje. "Microsoft" planuoja ir naujajame amžiuje būti lyderiu, todėl renka pačių geriausių specialistų komandą. Liną Šimonį pasisamdyti asmeniniu marketingo strategijos konsultantu paskatino jo parašyta el. knyga "The New Rules of Business Blogs", – teigia "Microsoft" įkūrėjas Bilas Geitsas.
"Pastaruoju metu dažnai bendrauju su įvairių sričių profesionalais iš viso pasaulio. Pastebėjau, kad užsieniečiai yra atviresni bendradarbiavimui, nei lietuviai. Kai man parašė Bilas Geitsas, buvo iš tiesų netikėta. Tai, kad kompiuterinių technologijų pradininkas man patiki būti jo asmeniniu konsultantu – didžiausias mano 17-os metų darbo įvertinimas", – teigia Linas Šimonis.

Neoficialias duomenimis, amerikiečio ir lietuvio susitikimas artimiausiu metu numatomas Lietuvoje. Spėjama, kad Bilas Geitsas vizitą į Europą derins su skrydžiu į Londoną, kur šiais metais planuojama įkurti "Bilo ir Melindos fondo" biurą.
Linas Šimonis – 17-os metų patirtį turintis marketingo strategijos specialistas, pirmojo lietuviško asmeninio puslapio apie marketingą pozicionavimas.lt autorius. Linas Šimonis "BusinessWeek" ekspertų grupės narys; el. knygų "The New Rules of Business Blogs" ir "The 2 Marketing Steps Every Women's Basketball Team should make" autorius.


 
<< Pradžia < Ankstesnis 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed