„Adobe Photoshop“ nuotraukų redagavimo programa pritaikyta planšetiniams kompiuteriams (video)
Programinė įranga
Antradienis, 04 Spalis 2011 18:06

Kompanija „Adobe“ pristatė populiarią nuotraukų redagavimo programą „Photoshop“, pritaikytą planšetiniams kompiuteriams. Ją bus galima nusipirkti jau šįmet.

„Photoshop“ yra viena populiariausių tokio pobūdžio programų visame pasaulyje, naudojama tiek mėgėjų, tiek profesionalų.

Jos pritaikymas planšetiniams kompiuteriams – ilgai lauktas kompanijos žingsnis.

Tiesa, dauguma programų išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams yra nebrangios arba apskritai nemokamos. „Adobe“ tikisi pakeisti šią tendenciją ir viliasi, jog vartotojai bus linkę pakloti 10 dolerių (26 Lt) už programos licenciją.

„Photoshop“ bus pritaikyta tiek „Apple“ gaminamiems „iPad“, tiek kitų kompanijų planšetiniams kompiuteriams su „Android“ operacine sistema. Ją bus galima įsigyti visose šalyse, kuriose veikia „Apple“ ir „Android“ programų parduotuvės.

Programa bus išleista anglų, prancūzų, vokiečių ir japonų kalbomis.

Taip pat „Adobe“ pritaikė planšetiniams kompiuteriams kitas populiarias savo programas: „Collage“, „Debut“, „Kuler“, „Ideas“, „Proto“ ir „Carousel“.

Siūlome pasižiūrėti šių programų pristatymą.

Šiame vaizdo įraše apžvelgiamos „Photoshop Touch“ galimybės.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Populiariausios iPhone programos (2016-08-23)

  Populiarūs ir taip visų mėgstami „Apple“ išmanieji „iPhone“ negali pasigirti tokia didele programėlių gausa kaip „Android“ operacinės sistemos vartotojai. Tačiau, tai netrukdo būti vienu žinomiausių prekinių ženklų pasaulyje. Šiomis dienomis iOS operacinė sistema ir „iPhone“ vartotojams leidžia pasidžiaugti įvairiais išmaniais apps‘ais. Štai keletas naujų programų jūsų telefonui:

 • „Windows 10“ (ne)sėkmė (2016-07-18)

  Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau kuris laikas „tyrinėja“ „Windows 10“ operacinę sistemą. Nors operacinės sistemos įdiegimas yra nemokamas, o vartotojai gali džiaugtis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas, užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu — „Windows 10“ anaiptol nesulaukė tokio didelio susidomėjimo, kaip buvo tikėtasi iš pradžių.

 • „Android“ naujienos (2016-07-18)

  „Google“ pristatė naują operacinės sistemos „Android“ versiją „Android N“. Pastaroji labai patraukli tuo, kad yra prieinama visiems „Android“ įrenginių naudotojams.

 • 14 proc. lietuvių nežino, ar naudoja legalią programinę įrangą (2016-02-10)

  Kas septintas lietuvis nesupranta, ar jo naudojama programinė įranga yra legali, tačiau beveik visi puikiai suvokia, jog nelegalios programinės įrangos naudojimas gali kelti grėsmę jų asmeninių duomenų saugumui, rodo visuomenės nuomonės tyrimas.

 • Intelektinės nuosavybės teisės – ES ekonomikos augimo varomoji jėga (2016-01-21)

  Mokslininkai, studentai, jauno verslo kūrėjai KTU „Santakos“ slėnyje pirmą kartą surengtuose „Intelektiniuose pusryčiuose“ veltui laiko neleido – ne tik mėgavosi rytiniu kavos puodeliu, bet ir susipažino su išradimų teisinės apsaugos problemomis.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed